• Nasi uczniowie - młodzi zdolni artyści ❤️😀

• Mój wymarzony zamek, kl. I a

• Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Zapraszamy do obejrzenia audycji przygotowanej przez klasę VI c.

• Narodowe Święto Niepodległości

Prace plastyczno-techniczne, klasa I b.

• Lapbooki o przygodach Mikołajka

Uczniowie kl. IV b na zdalnych lekcjach języka polskiego omawiali lekturę „Mikołajek”. Sposobem na utrwalenie i uporządkowanie wiedzy były własnoręcznie wykonane lapbooki, w których uczniowie umieścili najciekawsze informacje na temat lektury. Dzięki temu nauka stała się zabawą, a zabawa nauką. Poniżej przedstawiamy efekty prac uczniów.

• Konkurs plastyczny „Lelujka Podlaska”

Dyplomy i nagrody rzeczowe laureaci konkursu otrzymają w późniejszym terminie, po zmniejszeniu epidemiologicznych obostrzeń.

• Nasza Niepodległa

„Szkoła do hymnu”

„Jeszcze Polska nie zginęła…” rozbrzmiewało podczas wielu zdalnych lekcji uczniów naszej szkoły w przeddzień Święta Odzyskania Niepodległości. Pomimo że sytuacja epidemiczna nie pozwala na świętowanie w sposób dotychczas przyjęty, to nie zapomnieliśmy o ważnych w historii naszego kraju zdarzeniach i uczciliśmy je, skupiając swoje myśli i działania wokół „Mazurka Dąbrowskiego” – naszego hymnu narodowego. Uczniowie klasy IV c poznali dzieje tej pieśni, okoliczności jej powstania i twórcę dzięki krótkiemu filmowi, w którym niejednokrotnie rozlegały się znajome dźwięki naszej wspaniałej pieśni patriotycznej. My, uczniowie klasy ósmej, pozostając w domach, nagraliśmy wykonanie hymnu, które dzięki technologii informatycznej brzmi prawie tak, jakbyśmy śpiewali razem.

A zatem:

„ Szkoła  do hymnu !”

Klasa VIII a

• Narodowe Święto Niepodległości

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji z okazji 102 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, przygotowanych przez uczniów klas VII:

Ola_VIIc.pdf

Julia_VIIc.pdf

Izabela_VIIc.pdf

Lena_VIIIc.pdf

Karol_VIIb.pdf

• Kokardy narodowe z kl. III b

• Lata 20...

Z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, zgodnie z tradycją naszej szkoły, uczniowie przygotowali stroje inspirowane modą lat 20-stych XX wieku.

• 11 LISTOPADA

Montaż słowno-muzyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości w wykonaniu uczniów klas VI c i VIII c. Zapraszamy do obejrzenia.

Klasa III b

Klasa VII c

Klasa I b

• Mali patrioci