• Konsultacje klas VIII

Harmonogram konsultacji klas VIII obowiązujący od 25.01.2021 r.:

konsultacje_01.2021.pdf

• Bitwa pod Siemiatyczami - konkurs

Konkurs dla klas IV i V o bitwie pod Siemiatyczami, przygotowany przez klasę VI c.

• Dokarmianie ptaków zimą

Zima to trudny czas dla ptaków. Uczniowie klasy I b postanowili pomóc naszym skrzydlatym przyjaciołom przetrwać mroźną i śnieżną zimę.

• Zimowy pokaz mody kl. I b

• Karnawałowe maseczki

Propozycje karnawałowych maseczek od dzieci z klasy I a, z grupy świetlicowej.

• Stroje karnawałowe

• Prosimy o przekazanie 1% dla naszej szkoły

Dziękujemy!

• BIBLIOTEKA informuje

Drodzy Uczniowie!

Biblioteka szkolna w II semestrze bieżącego roku szkolnego pracuje codziennie w następujących godzinach:

poniedziałek, wtorek 8.00 - 15.30
    środa, czwartek  8.00 - 17.00
    piątek 8.00 - 16.00

Klasy I-III wypożyczają książki po lekcjach zgodnie z następującym grafikiem:

Uczniowie klas IV-VIII mogą:

• odwiedzić bibliotekę według ustalonego harmonogramu wypożyczeń:
    • składać zamówienia na książki poprzez dziennik elektroniczny.

Zamówione poprzez dziennik elektroniczny książki będzie można odebrać przy wejściu do szkoły od strony ul. Kościelnej w godzinach pracy szkoły w terminie wskazanym przez nauczyciela bibliotekarza.

Zwracane książki można włożyć do specjalnie oznakowanego pudełka, które znajduje się przy wejściu do szkoły. Powinny być one  zapakowane w torbę foliową, którą należy opatrzyć karteczką z takimi informacjami jak: imię i nazwisko ucznia, klasa.

W przypadku jakichkolwiek problemów uczniowie, rodzice lub opiekunowie mogą kontaktować się z nauczycielami bibliotekarzami poprzez dziennik elektroniczny.

Podczas odwiedzin w bibliotece pamiętajcie o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa: dezynfekcji rąk, zakrywaniu ust i nosa maseczką, zachowaniu dystansu. Nie dotykamy książek. Książki podaje nauczyciel bibliotekarz. Zwracane książki wkładamy do wystawionego  pudełka.

• Wywiadówki

W dniach 26, 27 stycznia 2021 r. o godzinie 18.00 w aplikacji TEAMS odbędą się wywiadówki podsumowujące pracę w pierwszym semestrze roku szkolnego 2020/2021.
    Wtorek 26 stycznia 2021 r. godz.18.00 klasy I, II, III, VI.
    Środa 27 stycznia 2021 r. godz. 18.00 klasy IV, V, VII, VIII.

• Twórczość podczas zdalnego nauczania :-)

• Grafik zajęć z komunikacji interpersonalnej

• Cykliczny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas VI-VIII  do udziału w  kolejnej edycji Cyklicznego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II. Na szkolnej stronie internetowej w zakładce „Patron szkoły” co miesiąc będą pojawiały się pytania dotyczące życiorysu Ojca św. i Jego nauczania. Zadaniem uczestnika konkursu jest, aby do końca każdego miesiąca przynieść do biblioteki szkolnej odpowiedzi na te pytania napisane na kartce lub przesłać przez dziennik elektroniczny do p. Barbary Oleksiuk.
    Konkurs będzie trwał od stycznia do kwietnia 2021 r. Dla zwycięzców przewidziane są dyplomy i nagrody rzeczowe.

• Laurki dla Babci i Dziadka od kl. I b

• Dzień Babci i Dziadka

Dzieci z klasy I a z grupy świetlicowej składają życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka.

• Karnawałowe słodkości III b

Karnawałowe słodkości III b robi szyszki. Pychota!

• Dzień Babci i Dziadka

• Życzenia dla Babci i Dziadka