• Dyrektor szkoły

        Joanna Gołubkiewicz

         

        Wicedyrektor szkoły

        Barbara Kłopotowska

        Izabela Kochańska

         

        Religia katolicka

        S. Benigna (Agnieszka Kadłubowska)

        Barbara Oleksiuk

        Agnieszka Olendzka

        Mariusz Szymanik

         

        Religia prawosławna

        Maria Demczuk

        ks. Andrzej Stremkowski

         

        Edukacja wczesnoszkolna

        Barbara Dziedzia

        Edyta Dziołak

        Teresa Jurczuk

        Elżbieta Kasperuk

        Iwona Łojko - Łukianiuk

        Katarzyna Nayda

        Ewa Olszewska

        Iwona Stefaniuk

        Irena Jackiewicz - Wróblewska

         

        Język polski

        Katarzyna Kasperuk

        Barbara Kłopotowska

        Elżbieta Koc

        Elżbieta Leoniuk

         

        Język angielski

        Katarzyna Iwaniuk

        Jolanta Szczurowska

        Dorota Szeweluk

         

        Język niemiecki

        Dorota Falkiewicz

        Irena Jackiewicz - Wróblewska

         

        Matematyka

        Małgorzata Beata Herman

        Wojciech Kwiatkowski

        Joanna Trocewicz

         

        Fizyka

        Izabela Teresa Kochańska

        Małgorzata Kościaniuk

        Danuta Borkowska - Siwiak

         

        Historia

        Anna Gregorczuk

        Elżbieta Karpiuk

         

        Chemia

        Mirosława Siuda

         

        Biologia, przyroda

        Anna Bajena

        Halina Lubowicka

        Mirosława Siuda

         

        Geografia

        Ewa Maria Konstanciuk

         

        Wiedza o społeczeństwie

        Anna Gregorczuk

         

        Edukacja dla bezpieczeństwa

        Norbert Marks

         

        Plastyka

        Czesława Daniel

         

          Muzyka

        Lechosław Ryszczuk

         

        Wychowanie fizyczne

        Mirosław Kobus

        Norbert Marks

        Dariusz Milewski

        Robert Moczulski

        Jerzy Roszczenko

        Iwona Stefaniuk

         

        Informatyka

        Ewa Gajewicz

        Teresa Jurczuk

        Ewa Konstanciuk

        Wojciech Kwiatkowski

        Iwona Łojko - Łukianiuk

         

        Technika

        Norbert Marks

         

        Wychowanie do życia w rodzinie

        Anna Bajena

        Halina Lubowicka

         

        Świetlica

        Maria Demczuk

        Barbara Dziedzia

        Edyta Dziołak

        Grażyna Jaszczuk

        Teresa Jurczuk

        Elżbieta Karpiuk

        Elżbieta Kasperuk

        Magda Kochańska

        Iwona Łojko-Łukianiuk

        Ewa Moga

        Katarzyna Nayda

        Barbara Oleksiuk

        Piotr Oleksiuk

        Ewa Olszewska

        Agnieszka Olendzka

        Lechosław Ryszczuk

        Mirosława Siuda

        Iwona Stefaniuk

        Krystyna Tokarska

        Joanna Trocewicz

         

        Pedagog szkolny

        Elżbieta Siniakowicz

         

        Pedagog specjalny

        Emilia Matysiak

         

        Psycholog

        Magdalena Fronc

         

        Logopeda

        Marlena Skrocka-Koc

         

        Nauczyciel wspierający proces kształcenia

        Patrycja Aleksiejuk

        Anna Bajena

        Dorota Falkiewicz

        Anna Gregorczuk

        Magda Kochańska

        Halina Lubowicka

        Ewa Moga

        Piotr Oleksiuk

        Elżbieta Siniakowicz

        Marlena Skrocka-Koc

        Elżbieta Sywno

         

        Biblioteka

        Ewa Gajewicz

        Barbara Oleksiuk

        Elżbieta Szymala

         

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach
      • sp3@siemiatycze.eu
      • (85) 655 67 71
      • ul. Gen. Wł. Andersa 4
  • Galeria zdjęć

      brak danych