• „Czytanie ma głos!”

• Wspólnie z organizatorem akcji - Biblioteką Pedagogiczną CEN w Białymstoku zapraszamy całą społeczność szkolną do wzięcia udziału w kolejnej II edycji akcji czytelniczej „Czytanie ma głos!”.
            Organizatorzy przygotowali film z nagraniem utworów czytanych przez gości specjalnych   inaugurujący akcję: https://www.youtube.com/watch?v=RpQuq9iuZqs

Zachęcamy do obejrzenia filmu wspólnie w klasach lub indywidualnie.

Akcję rozpoczynamy 29.09.2022 r. (czwartek) w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania i kontynuujemy przez cały październik.

• Projekt „Każdy inny - wszyscy równi”

• Z ogromną przyjemnością informujemy, iż nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjno-Społecznym „Każdy inny - wszyscy równi”.
            Projekt ma na celu uwrażliwienie na potrzeby osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, rozwijanie empatii, kształtowanie tolerancji oraz likwidowanie uprzedzeń na temat osób z niepełnosprawnościami.
            Realizacja zadań projektowych zaplanowana jest w terminie od 15.09.2022 do 15.05.2023.

Zapraszamy do aktywnego udziału!

Koordynatorzy projektu
            Marlena Skrocka-Koc, Emilia Matysiak