• Wpłaty na obiady

          • Wpłaty na obiady

            w dniach od 12. do 16. kwietnia wyłącznie na konto:

            86 1240 5211 1111 0010 3201 4250

            PEKAO SA O/Siemiatycze

            Koszt obiadów w kwietniu (15 dni): 52,50 

            Karty odbieramy u wychowawców.

            Odpisy obiadowe w miesiącu kwietniu nie będą uwzględniane.

            Stołówka szkolna wydaje obiady tylko dla uczniów klas 1- 3.

          • Wpłaty na śniadania

          • Wpłaty na śniadania

             w dniach od 12. do 16. kwietnia wyłącznie na konto:

            86 1240 5211 1111 0010 3201 4250

            PEKAO SA O/Siemiatycze

            Koszt śniadań w kwietniu - 37,50 (15 dni)

            Karty odbieramy u wychowawców.

            Śniadania wydawane są w godz. 7.15 - 7.55.

            Stołówka szkolna wydaje śniadania tylko dla uczniów klas 1- 3.

          • BIBLIOTEKA informuje

          • Drodzy Uczniowie!

            Biblioteka szkolna w II semestrze bieżącego roku szkolnego pracuje codziennie w następujących godzinach:

            poniedziałek, wtorek 8.00 - 15.30
            środa, czwartek  8.00 - 17.00
            piątek 8.00 - 16.00 

            Klasy I-III wypożyczają książki po lekcjach zgodnie z następującym grafikiem:

            Uczniowie klas IV-VIII mogą:

            • odwiedzić bibliotekę według ustalonego harmonogramu wypożyczeń: 
            • składać zamówienia na książki poprzez dziennik elektroniczny.

            Zamówione poprzez dziennik elektroniczny książki będzie można odebrać przy wejściu do szkoły od strony ul. Kościelnej w godzinach pracy szkoły w terminie wskazanym przez nauczyciela bibliotekarza.

            Zwracane książki można włożyć do specjalnie oznakowanego pudełka, które znajduje się przy wejściu do szkoły. Powinny być one  zapakowane w torbę foliową, którą należy opatrzyć karteczką z takimi informacjami jak: imię i nazwisko ucznia, klasa.

            W przypadku jakichkolwiek problemów uczniowie, rodzice lub opiekunowie mogą kontaktować się z nauczycielami bibliotekarzami poprzez dziennik elektroniczny.

            Podczas odwiedzin w bibliotece pamiętajcie o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa: dezynfekcji rąk, zakrywaniu ust i nosa maseczką, zachowaniu dystansu. Nie dotykamy książek. Książki podaje nauczyciel bibliotekarz. Zwracane książki wkładamy do wystawionego  pudełka.

          • Cykliczny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

          • Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas VI-VIII  do udziału w  kolejnej edycji Cyklicznego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II. Na szkolnej stronie internetowej w zakładce „Patron szkoły” co miesiąc będą pojawiały się pytania dotyczące życiorysu Ojca św. i Jego nauczania. Zadaniem uczestnika konkursu jest, aby do końca każdego miesiąca przynieść do biblioteki szkolnej odpowiedzi na te pytania napisane na kartce lub przesłać przez dziennik elektroniczny do p. Barbary Oleksiuk.
            Konkurs będzie trwał od stycznia do kwietnia 2021 r. Dla zwycięzców przewidziane są dyplomy i nagrody rzeczowe.

            Organizatorzy

          • Podziękowanie

          • Organizatorzy Konkursu Plastycznego o zasięgu Ogólnopolskim „Wigilijne życzenia” serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za udział w II edycji naszego konkursu. Jesteśmy pełni podziwu dla Waszej pracowitości, kreatywności i talentów. Formy, techniki, materiały z jakich korzystaliście oraz ilość nadesłanych prac przerosła nasze oczekiwania, a wyłonienie zwycięzców poszczególnych kategorii było nie lada wyzwaniem.

            Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy za rok.

            Tutaj można pobrać i wydrukować każdemu uczestnikowi dyplom za udział w konkursie: dyplom-za-udzial.pdf

          • Wyniki konkursu „Wigilijne życzenia”

          • Edycja II / 2020-2021

             

            Klasy I – III

            Miejsce 1. Hania Pietrynko – Zespół Szkół nr 13 w Lublinie

            Miejsce 2. Natalia Opiła – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Zdrochcu

            Miejsce 3. Liliana Rudzka Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej

            Wyróżnienia:

            Damian Kwiatkowski - Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha w Rokicinach Podhalańskich

            Patryk Jakubowski Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 im. Janusza Korczaka w Elblągu

            Magdalena Wysocka Szkoła Podstawowa nr 3 im.Jana Pawła II w Siemiatyczach

            Nikola Stelmach Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach

             

            Klasy IV – VI

            Miejsce 1. Dawid Lisek – Publiczna Szkoła Podstawowa im. H.Sienkiewicza w Ostrowie

            Miejsce 2. Nikola Lorenc – Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim

            Miejsce 3. Patrycja Stec – Szkoła Podstawowa im. Jana Ostroroga w Ostrorogu

            Wyróżnienia:

            Weronika Zatorska – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku

            Maria Przystupa – Szkoła Podstawowa w Perlejewie

             

            Klasy VII – VIII

            Miejsce 1. Feliks Popławski Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wysokiem Mazowieckiem

            Miejsce 2. Rafał KocielSzkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi w Parczewie

            Miejsce 3. Żaneta Ruka Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna im. O. A. Kordeckiego w Częstochowie

            Wyróżnienia:

            Natalia Koper Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Przeciszewie

             

            NAGRODA DYREKTORA SZKOŁY SP3 im. JANA PAWŁA II w SIEMIATYCZACH

            Milena Kmiotek – Szkoła Podstawowa nr 5 w Rzeszowie

            Emilia Szczytko - Sportowa Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Mareckiego w Supraślu

             

            NAGRODA BURMISTRZA MIASTA SIEMIATYCZE

            Wiktor Grydyk – Szkoła Podstawowa w Besku

             

            NAGRODA RADY MIASTA SIEMIATYCZE

            Laura Gołębiewska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paprotni

             

            NAGRODA RADY RODZICÓW przy SP3 im. JANA PAWŁA II w SIEMIATYCZACH

            Emilia Karolak – Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce

            Zuzanna Puchalska - Szkoła Podstawowa w Kuczynie

             

            NAGRODA SPONSORA

            Franciszek Izworski – Szkoła Podstawowa nr 383 im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Warszawie

            NAGRODA SPONSORA

            Hanna Kandybowicz – Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu

            NAGRODA SPONSORA

            Agata Pilarska – Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej

             

            NAGRODA SPONSOROWANA PRZEZ PRZEWODNIKA TURYSTYCZNEGO

            Alicja Walter-Jastrzębska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie

            Maria Szaciłowska - Szkoła Podstawowa w Bolechowicach

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach
      • sp3@siemiatycze.eu
      • (85) 655 67 71
      • ul. Gen. Wł. Andersa 4
  • Galeria zdjęć

      brak danych