• Wpłaty na obiady

w dniach od 12. do 16. kwietnia wyłącznie na konto:

PEKAO SA O/Siemiatycze

Koszt obiadów w kwietniu (15 dni): 52,50

Karty odbieramy u wychowawców.

Odpisy obiadowe w miesiącu kwietniu nie będą uwzględniane.

Stołówka szkolna wydaje obiady tylko dla uczniów klas 1- 3.

• Wpłaty na śniadania

w dniach od 12. do 16. kwietnia wyłącznie na konto:

PEKAO SA O/Siemiatycze

Koszt śniadań w kwietniu - 37,50 (15 dni)

Karty odbieramy u wychowawców.

Śniadania wydawane są w godz. 7.15 - 7.55.

Stołówka szkolna wydaje śniadania tylko dla uczniów klas 1- 3.

• BIBLIOTEKA informuje

• Drodzy Uczniowie!

Biblioteka szkolna w II semestrze bieżącego roku szkolnego pracuje codziennie w następujących godzinach:

poniedziałek, wtorek 8.00 - 15.30
            środa, czwartek  8.00 - 17.00
            piątek 8.00 - 16.00

Klasy I-III wypożyczają książki po lekcjach zgodnie z następującym grafikiem:

Uczniowie klas IV-VIII mogą:

• odwiedzić bibliotekę według ustalonego harmonogramu wypożyczeń:
            • składać zamówienia na książki poprzez dziennik elektroniczny.

Zamówione poprzez dziennik elektroniczny książki będzie można odebrać przy wejściu do szkoły od strony ul. Kościelnej w godzinach pracy szkoły w terminie wskazanym przez nauczyciela bibliotekarza.

Zwracane książki można włożyć do specjalnie oznakowanego pudełka, które znajduje się przy wejściu do szkoły. Powinny być one  zapakowane w torbę foliową, którą należy opatrzyć karteczką z takimi informacjami jak: imię i nazwisko ucznia, klasa.

W przypadku jakichkolwiek problemów uczniowie, rodzice lub opiekunowie mogą kontaktować się z nauczycielami bibliotekarzami poprzez dziennik elektroniczny.

Podczas odwiedzin w bibliotece pamiętajcie o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa: dezynfekcji rąk, zakrywaniu ust i nosa maseczką, zachowaniu dystansu. Nie dotykamy książek. Książki podaje nauczyciel bibliotekarz. Zwracane książki wkładamy do wystawionego  pudełka.

• Cykliczny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

• Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas VI-VIII  do udziału w  kolejnej edycji Cyklicznego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II. Na szkolnej stronie internetowej w zakładce „Patron szkoły” co miesiąc będą pojawiały się pytania dotyczące życiorysu Ojca św. i Jego nauczania. Zadaniem uczestnika konkursu jest, aby do końca każdego miesiąca przynieść do biblioteki szkolnej odpowiedzi na te pytania napisane na kartce lub przesłać przez dziennik elektroniczny do p. Barbary Oleksiuk.
            Konkurs będzie trwał od stycznia do kwietnia 2021 r. Dla zwycięzców przewidziane są dyplomy i nagrody rzeczowe.

• Podziękowanie

• Organizatorzy Konkursu Plastycznego o zasięgu Ogólnopolskim „Wigilijne życzenia” serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za udział w II edycji naszego konkursu. Jesteśmy pełni podziwu dla Waszej pracowitości, kreatywności i talentów. Formy, techniki, materiały z jakich korzystaliście oraz ilość nadesłanych prac przerosła nasze oczekiwania, a wyłonienie zwycięzców poszczególnych kategorii było nie lada wyzwaniem.

Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy za rok.

Tutaj można pobrać i wydrukować każdemu uczestnikowi dyplom za udział w konkursie: dyplom-za-udzial.pdf

• Wyniki konkursu „Wigilijne życzenia”

• Edycja II / 2020-2021

Klasy I – III