Nawigacja

 • Sposób na nudę - nasze prace klasa IIa.

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Sposób na nudę - nasze prace klasa IIa..

 • Pamiętamy...

 • UWAGA klasy VIII

  Oferta edukacyjna Zespołu Szkół Technicznych w Czartajewie

  oferta_ZSTczartajew.pdf

 • Wiosenny Pokaz Mody

  Zachęcam uczniów klas I-III do udziału w Wiosennym Pokazie Mody. Zgłosili się już pierwsi chętni. Zasady są proste:

  - należy przygotować kreację na wiosnę, mile widziane rekwizyty (kwiaty, kapelusze, parasolki itp.)

  zrobić zdjęcie,

  - przesłać zdjęcie na adres e-mailowy (zostanie przekazany osobom zainteresowanym, które skontaktują się ze mną przez dziennik elektroniczny).

  Zdjęcia znajdą się na stronie szkoły, podobnie jak w poprzednich pokazach mody. Termin nadsyłania zdjęć: 07.04.2020 (wtorek).
  Ewa Moga

 • WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA - regulacje MEN

  Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów. Natomiast przedszkola, jako placówki nieferyjne, do 10 kwietnia br. prowadzą swoją działalność z dziećmi zgodnie z przepisami prawa o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty.

  Podstawy prawne:

  1. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz.U. z 2017 r. poz. 1603 z późn. zm.) – § 3 ust.1 pkt 3.
  2. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 410 z późn. zm.).
  3. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 493 z późn. zm.).

  Departament Informacji i PromocjiMinisterstwo Edukacji Narodowej

 • Jak sobie radzić w czasach pandemii

 • Jak pomóc dziecku uczyć się w domu

 • Światowy Dzień Autyzmu

 • Prace uczniów z kl. I a

  Makieta gospodarstwa wiejskiego

 • Prace plastyczne uczniów kl. III c

  Zwiastuny wiosny

 • Prace plastyczne uczniów z kl. II b

 • Hodowla nowalijek w kl. II a

 • Lekcja przyrody w kl. II a

 • Promyk radości!

  Dziękujemy klasie I b za piękne prace plastyczne - "Wiosna, wiosna ach to Ty", "Już blisko Święta".

 • Oferta TVP

  TVP i Ministerstwo Edukacji Narodowej uruchamiają projekt „Szkoła z TVP”. Od 30 marca 2020 roku, rusza akcja, która ma być wsparciem skierowanym do nauczycieli, dyrektorów, uczniów i rodziców. Pierwsze, telewizyjne lekcja odbyła się o godz. 8:00, 30.03.2020. Materiały będą emitowane od poniedziałku do piątku na kilku ogólnodostępnych antenach telewizji. Znajdą się także na VOD.TVP.PL. Będą to 25 minutowe wykłady nauczycieli z różnych przedmiotów. Te programy edukacyjne będzie można oglądać na 4 kanałach: TVP3, TVP Rozrywka, TVP Sport oraz TVP Historia. Poza materiałami premierowymi, udostępnione zostaną także powtórki lekcji.
  Plan lekcji podany jest na stronie internetowej TVP:

  • TVP SPORT - kl. I, kl. VIII,
  • TVP ROZRYWKA - kl II, kl. VII,
  • TVP HISTORIA - kl. III, kl. V,
  • TVP 3 – kl. IV, kl. VI.
 • Wiosenny Pokaz Mody

  W tym trudnym dla nas wszystkich czasie szczególnie potrzebujemy nadziei i uśmiechu. Bez względu na sytuację zawitała wiosna i przyroda rozkwitła. Wzorem poprzednich pór roku zapraszam uczniów klas I-III do udziału w Wiosennym Pokazie Mody. Z uwagi na to, że nie możemy spotkać się w szkole, proponuję prezentację wiosennych kreacji na stronie szkoły. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu przez dziennik elektroniczny.

  Pozdrawiam i życzę zdrowia

  Ewa Moga

 • Komunikat DYREKTORA SZKOŁY

  Szanowni Państwo

  Drodzy Uczniowie


             W  związku z epidemią koronawirusa, zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkole zostały zawieszone do 10 kwietnia 2020 r.

  Zgodnie z rozporządzeniem MEN od środy 25 marca w naszej szkole będzie kontynuowane zdalne nauczanie zgodne z podstawą programową poszczególnych przedmiotów nauczania. Lekcje będą odbywały się zgodnie z tygodniowym  planem zajęć w danym oddziale. Oznacza to, że codziennie do godziny 14.00 nauczyciele przekażą każdemu uczniowi materiały z zadaniami do samodzielnego wykonania oraz informacje na temat nowego materiału. Nauczanie zdalne będzie odbywało się głównie przy pomocy dziennika elektronicznego, portali edukacyjnych, Skype itp.

  W czasie trwania zdalnego nauczania w dzienniku elektronicznym zapisywane będą tematy zajęć. Na podstawie informacji w e-dzienniku o odbiorze wiadomości będzie z kolei zaznaczana frekwencja. Uczniowie otrzymują oceny za swoją pracę.

  Bardzo proszę o codzienne logowanie się do dziennika elektronicznego  i sprawdzanie wiadomości od nauczycieli uczących oraz od wychowawcy.

  W razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt z nauczycielem uczącym danego przedmiotu lub wychowawcą klasy.

  Czas, w którym przyszło się nam żyć, jest bardzo trudny, wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji oraz ścisłej współpracy.

  Dziękuję za zrozumienie, cierpliwość, pomoc oraz życzliwość.

  Życzę dużo zdrowia, wytrwałości. Zostańcie w domu, dbajcie o siebie i swoich bliskich.

  Dyrektor szkoły
  Joanna Gołubkiewicz

 • Uwaga RODZICE!

  Szanowni Państwo!

  Informujemy, że w związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego w kraju wprowadzamy kolejne ograniczenia w pracy placówki.
  Od 25 marca 2020 r. do odwołania szkoła pracuje w godzinach 8.00 - 15.00 bez bezpośredniego kontaktu z petentami. Placówka  pozostaje zamknięta.
  Wszelkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie pod numerem 655 67 71 lub za pomocą poczty elektronicznej sp3@siemiatycze.eu
  W wejściu do szkoły od strony stołówki wystawiona jest również skrzynka kontaktowa, w której możemy zostawić korespondencję.
  Rodzice, uczniowie oraz pracownicy do komunikacji mogą używać dziennika elektronicznego.

 • Komunikat Departamentu Podręczników, Programów i Innowacji

  Ze względu na liczne pytania, dotyczące rozpoczęcia pracy na platformie epodreczniki.pl, w załączonym pliku przesyłamy Państwu szczegółowe informacje dla dyrektora szkoły, nauczyciela oraz ucznia.

   Komunikat_-_rozpoczecie_pracy_na_platformie.pdf

 • UWAGA!

  Lekcje w szkole wstrzymane są do Świąt Wielkanocnych.

strona:

Mapa

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach
E-mail szkoły: sp3@siemiatycze.eu
Telefon: (85) 655 67 71
Adres szkoły: ul. Gen. Wł. Andersa 4
17-300 Siemiatycze

Galeria zdjęć