
Aktualności
Uwaga!

Wyniki Szkolnych Konkursów o Janie Pawle II
- 10
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji o Janie Pawle II
I miejsce - Amelia Mazur kl. V a, Ewa Niewiarowska kl. VI a
II miejsce - Alicja Czeciuk kl. V a
III miejsce - Marcelina Dziewulska kl. VI b
Wyróżnienie- Maja Skowrońska kl. VI a
Szkolny Konkurs Plastyczny „Śladami Karola Wojtyły - odkryć swój talent”
I miejsce – Kamila Lewczuk kl. II a
II miejsce – Zofia Staniszewska kl. II a, Aleksandra Dobrogowska kl. II c
III miejsce – Jakub Noszczak kl. II a
Wyróżnienia – Zuzanna Piotrowska kl. III c, Gabriela Marks kl. I b
Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II dla klas III
I miejsce – Ignacy Konicki kl. III d
II miejsce – Nina Kisielewska kl. III d, Natalia Włodarska kl. III d
III miejsce – Antoni Porzeziński kl. III b
Wyróżnienie – Lena Kroszka kl. III b, Mateusz Kołodziejski kl. III d
Podziękowania


Wizyta klasy III a w Zakładzie Produkcyjnym POLSER
- 32
Uwaga UCZNIOWIE!

Uwaga RODZICE!

Podziękowanie
- 4
Z całego serca dziękujemy służbom za przyjazd na Dzień Dziecka i wspaniałe pokazy, które dostarczyły dzieciom wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy również naszym przyjaciołom za wsparcie, życzliwość i wspólne tworzenie pięknych wspomnień. Jesteśmy wdzięczni, że jesteście z nami!
Uwaga UCZNIOWIE!

Uwaga UCZNIOWIE!

Uwaga UCZNIOWIE!

Zapraszamy
do sekretariatu szkoły
po odbiór legitymacji.
Wycieczka na Mazury
- 36
Baśnie w sieci, czyli kłopoty w Królestwie Wi -fi
W dniu 09.06.2026 r. uczniowie z klasy V a, którzy należą do Koła Teatralnego zaprezentowali przedstawienie o charakterze profilaktycznym. Podczas spektaklu uczniowie wcielili się w postacie z bajek, aby w sposob przystępny i dostosowany go wieku widzów opowiedzieć jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Przedstawienie było dedykowane uczniom z klas III i IV, mieliśmy tez przyjemność gościć uczniów Szkoły Specjalnej w Siemiatyczach.
48
Zgłoszenia do świetlicy
Bal nad balami
- 48
Podsumowanie konkursu plastycznego "Podlaskie w sercu Europy"
- 4
W dniu 02.06.2026 r. w Siemiatyckim Ośrodku Kultury zostały wręczone nagrody dla laureatów konkursu plastycznego "Podlaskie w sercu Europy" realizowanego w ramach projektu "Europa Blisko Nas". Z naszej szkoły wyróżnieni zostali następujący uczniowe:
- Kornelia Pyzowska z kl. III c, opieka - Agnieszka Bogucka,
- Mikołaj Wichowski z kl. III c, opieka - Agnieszka Bogucka,
- Łucja Ewa Kobus 7 lat, opieka - Teresa Jurczuk,
- Daniel Kołodziejski, 9 lat, opieka - Aneta Olszewska-Kołodziejska,
- Anastazja Stan 8 lat, opieka - Elżbieta Kasperuk,
- Aleksander Parafiniuk, 13 lat, opieka - Katarzyna Nayda,
- Zofia Augustyniak, 12 lat, opieka - Aneta Olszewska-Kołodziejska
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom oraz ich opiekunom i życzymy dalszych artystycznych sukcesów.
X Marsz dla życia i rodziny
Nasi wolontariusze, zgodnie z tradycją wsparli X Marsz dla życia i rodziny.
11
Dzień Dziecka - szkolny festyn
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc, zaangażowanie i ogromne serce włożone w organizację Dnia Dziecka. Dzięki Państwu ten dzień był pełen uśmiechu, radości i niezapomnianych wrażeń dla naszych dzieci.
Dziękujemy za poświęcony czas, wsparcie oraz wspólne tworzenie wyjątkowej atmosfery. To właśnie dzięki takim ludziom szkolne wydarzenia stają się prawdziwym świętem dla dzieci. Mamy nadzieję, że nasza współpraca nadal będzie przynosiła tak piękne efekty i budowała wyjątkową atmosferę w naszej szkole.
Podziękowania kierujemy również do opiekunów SKO.40
Wycieczka "Poznaj Podlaskie"
- 12
W piątek w wycieczce do Białowieży w ramach projektu "Poznaj Podlaskie” mieli okazję uczestniczyć uczniowie klas I c i II b. Podczas wyjazdu zwiedzili Muzeum Przyrodnicze oraz Rezerwat Przyrody, gdzie mogli podziwiać piękno Puszczy Białowieskiej i jej wyjątkową faunę oraz florę. Mieli takie szczęście, że wszystkie zwierzęta można było zobaczyć z bliskiej odległości. Wycieczka była ciekawą lekcją przyrody i okazją do wspólnego spędzenia czasu.
Dzień Dziecka

Organizacja Dnia Dziecka
Atrakcje będą przygotowane w dwóch strefach: I patio, II parking
I patio – atrakcje kulinarne (wata cukrowa, popcorn, kiełbaski z grilla, lody);
II parking – dmuchany plac zabaw dla uczniów z klas I – III, inne stoiska.Porządek uczestnictwa:
2. godz. lekcyjna – kl. I (parking/patio)/ kl. IV (patio/ parking)
3. godz. lekcyjna – kl. II (parking/patio/ kl. V (patio/ parking)
4. godz. lekcyjna – kl. III (parking/ patio/ kl. VI (patio/ parking)
5. godz. lekcyjna – kl. VII (parking/patio/ kl. VIII patio/ parking)
Opiekę nad uczniami sprawują nauczyciele według planu lekcji.
Archiwum Aktualności








