Zapraszamy do zapoznania się z listem Podlaskiego Kuratora Oświaty, p. Agnieszki Krokos-Janczyło, skierowanym do uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników oświaty.

Zapraszamy do zapoznania się z listem Podlaskiego Kuratora Oświaty, p. Agnieszki Krokos-Janczyło, skierowanym do uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników oświaty.


Klasy I
Klasy II
Klasy III
Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w programie edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Podczas zajęć poznawali zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, bezpiecznego korzystania z Internetu oraz sposoby oszczędzania. Program w ciekawy i przystępny sposób poszerzył wiedzę dzieci na temat bezpieczeństwa w codziennym życiu. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom potwierdzający udział w programie.
Rozwińcie skrzydła i lećcie po marzenia!
Zachęcamy do zapoznania się z terminarzem i warunkami przyznawania Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2026/2027:
Informacje dotyczące letniego wypoczynku rekomendowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty, p. Agnieszkę Krokos-Janczyło:
Powyższe informacje są również dostępne na stronie Podlaskiego Kuratorium Oświaty lub pod linkiem: https://kuratorium.bialystok.pl/zalatwianie-spraw/sport-i-wypoczynek/bezpieczny-wypoczynek-przydatne-informacje-i-serwisy-internetowe.html

Klasy: II b i II d
17 czerwca klasy V c, VI b i VII c miały niezwykłą lekcję empatii. Aktorzy Warsztatów Terapii Zajęciowej pokazali nam piękny spektakl o poznawaniu siebie i innych. Dużo wzruszeń, śmiechu i refleksji. Dziękujemy za pokazanie, że każdy z nas jest wyjątkowy, a zrozumienie drugiego człowieka zaczyna się od zrozumienia samego siebie.
Dziękujemy z całego serca piekarni MIŚ, a w szczególności Pani Grażynce za słodkie warsztaty cukiernicze, w których wzięła udział klasa I c. To wszystko dzięki nagrodzie otrzymanej za udział w konkursie organizowanym przez Przedszkole Nr 5.
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji o Janie Pawle II
I miejsce - Amelia Mazur kl. V a, Ewa Niewiarowska kl. VI a
II miejsce - Alicja Czeciuk kl. V a
III miejsce - Marcelina Dziewulska kl. VI b
Wyróżnienie- Maja Skowrońska kl. VI a
Szkolny Konkurs Plastyczny „Śladami Karola Wojtyły - odkryć swój talent”
I miejsce – Kamila Lewczuk kl. II a
II miejsce – Zofia Staniszewska kl. II a, Aleksandra Dobrogowska kl. II c
III miejsce – Jakub Noszczak kl. II a
Wyróżnienia – Zuzanna Piotrowska kl. III c, Gabriela Marks kl. I b
Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II dla klas III
I miejsce – Ignacy Konicki kl. III d
II miejsce – Nina Kisielewska kl. III d, Natalia Włodarska kl. III d
III miejsce – Antoni Porzeziński kl. III b
Wyróżnienie – Lena Kroszka kl. III b, Mateusz Kołodziejski kl. III d


Z całego serca dziękujemy służbom za przyjazd na Dzień Dziecka i wspaniałe pokazy, które dostarczyły dzieciom wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy również naszym przyjaciołom za wsparcie, życzliwość i wspólne tworzenie pięknych wspomnień. Jesteśmy wdzięczni, że jesteście z nami!



Zapraszamy
do sekretariatu szkoły
po odbiór legitymacji.
Powered by aSc EduPage