• Wielkanoc...

• Wielkanocne prace uczniów. Uczniowie wykonali pocztówki i napisali życzenia w języku angielskim.

• Wyniki konkursu na wiersz z okazji dwudziestopięciolecia nadania naszej szkole im. Jana Pawła II

• Drodzy Uczestnicy Konkursu!

Z przyjemnością informujemy, że konkurs literacki na wiersz został rozstrzygnięty. Celem konkursu było upamiętnienie dwudziestopięciolecia nadania naszej szkole im. Jana Pawła II. Na konkurs wpłynęło ponad 30 wierszy.

Komisja konkursu w składzie: Katarzyna Kasperuk, Barbara Kłopotowska, Elżbieta Koc, Elżbieta Leoniuk przyznała trzy miejsca i kilka wyróżnień:

I miejsce: Piotr Swajda z klasy VIII a za wiersz „Srebrna melodia”

II miejsce: Hanna Wieczorek z klasy V c za wiersz „Każdy uczeń…”

III miejsce: Nikola Stelmach z klasy IV c za wiersz „Nasza szkoła”

oraz Aleksandra Grzybowska z klasy V b za wiersz „Szkoła”

Wyróżnienia:

• uczniowie klas IV: Łukasz Mikołajczuk, Kacper Mendrycki,
            • uczniowie klas V: Pola Nowak, Magdalena Wysocka, Julia Konstanciuk,
            • uczniowie klas VI: Klaudia Lelito, Michał Zgiet, Nikola Kozarska, Ina Brzezińska, Oliwia Mikołajczuk
            • uczniowie klasy VII: Aurelia Kozakowska, Grzegorz Mikołajczuk
            • uczniowie klas VIII: Krzysztof Jóźwiak

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczennicom i uczniom gratulujemy i życzymy, aby ujawniony talent rozwijał się i był źródłem satysfakcji.