Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec

Klasa gospodarzem szkoły

Klasy dyżurne:
Klasa IVb - wychowawca Dariusz Milewski

Klasa VII c - wychowawca Jolanta Szczurowska.

Zadania zostały zrealizowane w zmodyfikowanej formie ze względu na sytuację pandemiczną w kraju. Działania zostały zrealizowane z wykorzystaniem Internetu. Zostały umieszczone na stronie szkoły życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Niektórzy uczniowie złożyli życzenia osobiście, w odpowiednich strojach galowych, aby oddać cześć kochanym babciom i dziadkom. Inni wykonali prześliczne laurki. Dzień Babci i Dziadka wypada - 21 i 22 stycznia. W Polsce wypadają one co roku w tym samym terminie, jednak w niektórych krajach ich data jest ruchoma. W Polsce babcie i dziadkowie cieszą się osobnymi świętami. W Polsce Dzień Babci i Dziadka jest świętem stosunkowo młodym. Pomysł utworzenia dnia honorującego dziadków pojawił się dopiero w 1964 roku za pośrednictwem dziennikarzy tygodnika „Kobieta i Życie”. W następnych latach święto dziadków zostało spopularyzowane także na łamach innych mediów i w końcu przyjęło się na stałe.

Zostały również zaprezentowane stroje karnawałowe przez uczniów klas IV b i VII c. Chłopcy i dziewczęta mocno się natrudzili aby przygotować wspaniałe stroje i odpowiednio je zaprezentować. Wykonali świetne zdjęcia z odpowiedniej atmosferze i scenografii.

Uczniowie klasy IV b i VII c zaprezentowali swoje zdolności muzyczne (gra na instrumentach) i wokalne wykonując kolędy w miesiącu grudniu. Niektórzy z nich to również uczniowie szkoły muzycznej i zespołu „Małe Podlasie”.