Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Maj Czerwiec

Klasa gospodarzem szkoły

Styczeń

Nauczyciele i klasy odpowiedzialne – Iwona Stefaniuk klasa III c i Katarzyna Iwaniuk klasa VI b

Działania:

Klasa III c

1. Dzień Osób Nieśmiałych – spotkanie uczniów klas 3 z panią psycholog Izabelą Mioduszewską.
  2. Wybór Królowej i Króla Balu podczas balu karnawałowego dla uczniów klas I-III.
  3. Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka – uczennice klasy III c czytały fragmenty książek o przygodach misia i jego przyjaciół.
  4. Wykonanie 3 gazetek: bal karnawałowy, Dzień Babci i Dziadka, Bezpieczne ferie zimowe.

Klasa VI b

1. Organizacja konkursu na króla i królową balu karnawałowego (przygotowanie plakatów, dyplomów, rekwizytów do koronacji).
  2. Czytanie przez dzieci z klasy VI b, dzieciom w świetlicy szkolnej książki pt „Kubuś Puchatek” w związku ze świętem Kubusia Puchatka obchodzonym w dniu 18 stycznia.
  3. Przeprowadzenie zajęć plastycznych na świetlicy szkolnej (pomoc w wykonaniu serc origami, pomoc w wykonaniu laurek), w związku ze świętem Babci i Dziadka, przygotowanie materiałów do przeprowadzenia zajęć.
  4. Pełnienie dyżurów na stołówce szkolnej.