Certyfikaty, wyróżnienia, podziękowania Podziękowania

Podziękowanie za Adopcję Serca

„Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc
dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą.
Jest równocześnie obdarowany tym,
co ten drugi przyjmuje z miłością.”

Św. Jan Paweł II

Szanowna Dyrekcja wraz z Gronem Pedagogicznym, Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie S P Nr 3 im. Jana Pawła II
w Siemiatyczach

Pragnę serdecznie podziękować całej Społeczności Szkolnej za ofiarność i solidarność z ubogimi dziećmi Afryki. „Bóg zapłać!” za  wpłatę 1120 zł, która wpłynęła na nasze konto 30.10.2018 r. Wyrażam wielką wdzięczność za każdą ofiarowaną złotówkę, a nade wszystko za inicjatywę i zorganizowanie akcji charytatywnej z racji Dnia Papieskiego. „Bóg zapłać” - Gronu Pedagogicznemu za trud wypieku ciast, a Rodzicom za zorganizowanie sprzedaży wypieków.  Ufam, że dobry Bóg, który nie pozwoli prześcignąć się w swej hojności wynagrodzi każdemu z Was według swojej szczodrej miary.

Ofiarowane przez Was środki przeznaczamy - zgodnie z intencją - na oratorium dla dzieci w Kamerunie. Ok. 300 osób, pod egidą s. Immakulaty, korzysta z dożywiania zorganizowanych zajęć. Wiele  z nich cierpi z powodu braku pożywienia. Dlatego Siostry Misjonarki organizują dla dzieci posiłki, obejmują je opieką medyczną, a także wyposażają w środki niezbędne do codziennego życia. Zapewniamy, że Ci, którzy doświadczają Waszej solidarności w konkretnych gestach dobroci  chowają w swoich sercach wielką wdzięczność i modlą się za swoich przyjaciół z Polski.

Łącząc się we wspólnej modlitwie w intencjach misji, życzę obfitych łask  Bożych, Opieki Matki Najświętszej i św. Jana Pawła II.

s. Eligia Opiłowska CSSMA
/Referentka Misyjna Zgromadzenia/

Warszawa, 30.10.2018 r.  Tel.: 797 907 061; e-mail: misje@michalitki.pl ; www.misje.michalitki.pl