Złota myśl tygodnia:

Proszę was, abyście całe to duchowe dziedzictwo, któremu na imię Polska, raz jeszcze przyjęli z wiarą, nadzieją i miłością, taką, jaką zaszczepia w nas Chrystus na chrzcie świętym. Abyście nigdy nie zwątpili i nie znużyli się, i nie zniechęcili, - abyście nie podcinali sami tych korzeni, z których wyrastamy.

Jan Paweł II (Kraków 1979)

Czwartek 19.04.2018

Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2013!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

W ramach akcji przekazania 1% podatku dochodowego prowadzonej przez Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła" nasza szkoła otrzymała 2358,70 zł. Pieniądze zostały przeznaczone na zakup sprzętu multimedialnego do pracowni edukacji wczesnoszkolnej.

Strona internetowa

Szkoły Podstawowej nr 3
i Publicznego Gimnazjum nr 2

•  - Obrazek 1UWAGA!

Informujemy, iż w dniach 18, 19, 20 kwietnia 2018 r. w trakcie egzaminów gimnazjalnych wolne mają tylko i wyłącznie uczniowie klas II gimnazjum. Uczniowie klas III gimnazjum zdają egzaminy. Uczniowie klas I - VII SP uczą się według planu. W tych dniach będą wydawane obiady.

•  - Obrazek 1Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I

Lista_do_kl_I_rok_szkolny_2018-2019.doc

• I Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Dokumenty do pobrania:

Regulamin_Festiwalu.pdf

zalacznik_nr_1-_karta_zgloszenia.pdf

zalacznik_nr_2_-_oswiadczenie.pdf

•  - Obrazek 1SPOTKANIE ZE STOMATOLOGIEM

W ramach spotkań uczniów z naszymi absolwentami, 13 kwietnia zaprosiliśmy do nas p. dr Barbarę Wakuluk – Gajko, lekarza stomatologa. Uczniowie z kl. I a i I b grupy świetlicowej wysłuchali pogadanki - „Jak dbać o higienę jamy ustnej”. Dzieci dowiedziały się co to jest próchnica, jak należy zapobiegać chorobom jamy ustnej i jaka powinna być dieta dzieci w wieku szkolnym aby jak najdłużej utrzymać zdrowe zęby.

Krystyna Tokarska

•  - Obrazek 1Modlitewna sztafeta „Młodzież za Synod”

9 kwietnia grupa uczniów ze Szkolnego Koła Caritas wzięła udział w modlitewnej sztafecie „Młodzież za Synod”. Był to dzień 7- mej sztafety która wystartowała 3 kwietnia 2018 r. a zakończy się 3 października 2018 r. LICZBA DNI: 183. 3 października 2018 roku rozpocznie się w Watykanie Synod Biskupów dotyczący młodzieży, wiary i rozeznania powołania.
     W półrocznej modlitewnej sztafecie otaczamy modlitwą wszystkich młodych na całym świecie, Księży Biskupów oraz owoce tego spotkania.
           Każdego dnia 1 grupa młodzieżowa modli się w intencji Synodu, jego uczestników i młodzieży na świecie. Wszystkie grupy modlą się tymi samymi modlitwami.

•  - Obrazek 1OGŁOSZENIE

W związku z przypadającą w tym roku 20-rocznicą nadania naszej szkole imienia Jana Pawła II planujemy w maju br. zorganizować wystawę pamiątek związanych z Ojcem św. Jeżeli ktoś posiada takie pamiątki (np. znaczki, medale, monety okolicznościowe, bilety itp.) zachęcamy, aby wypożyczył je na czas wystawy. Podpisane lub oznakowane rzeczy prosimy przynosić do biblioteki szkolnej do końca kwietnia br.

OGŁOSZENIE

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr. 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach ogłasza nabór do KLASY CZWARTEJ SPORTOWEJ O PROFILU PIŁKA RĘCZNA na rok szkolny 2018/2019. Oferta skierowana jest do uczniów i uczennic klas trzecich.

Szkoła zapewnia:

• 10 godzin wychowania fizycznego (4 godziny realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego, 6 godzin zajęć specjalistycznych z piłki ręcznej);
    • realizację pełnego programu edukacyjnego i wychowawczego szkoły;
    • wyspecjaliz

WAŻNE TERMINY!

DATA PRZEDMIOT CZAS TRWANIA Próbny Egzamin Ósmoklasisty 10 kwietnia 2018 r. język polski 120 11 kwietnia 2018 r. matematyka 100 12 kwietnia 2018 r. język obcy 90 EGZAMIN GIMNAZJALNY 18 kwietnia 2018 r. część humanistyczna   19 kwietnia 2018 r. część matematyczno-przyrodnicza   20 kwietnia 2018 r. język obcy