Nawigacja

O bibliotece Regulaminy Zbiory Centrum multimedialne Warsztat informacyjny Lektury kl. I - III Lektury kl. IV - VI Lektury kl. VII - VIII Lektury on-line kl. I - III Lektury on-line kl. IV - VI Lektury on-line kl. VII - VIII 2020 – Rok Świętego Jana Pawła II

Biblioteka

O bibliotece

GODZINY PRACY

Poniedziałek 800-1530
Wtorek 800-1530
Środa 800-1530
Czwartek 800-1530
Piątek 800-1500

KADRA

Ewa Gajewicz, Barbara Oleksiuk, Elżbieta Szymala

LOKAL

Nasza biblioteka mieści się w dwóch dużych, sąsiadujących ze sobą salach. W jednym pomieszczeniu znajduje się wypożyczalnia, w której wyodrębniono kącik czytelniczy z księgozbiorem podręcznym. W drugim - piękna i nowoczesna pracownia multimedialna pełniąca jednocześnie funkcję Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej.

Centrum to jest wyposażone w cztery stanowiska komputerowe ze stałym dostępem do Internetu, projektor multimedialny, duży, nowoczesny ekran, laptop, odtwarzacz DVD, sprzęt nagłaśniający oraz urządzenie wielofunkcyjne (drukarka, skaner, kopiarka, fax). W pracowni odbywają się zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem bibliotecznych zbiorów multimedialnych a także prezentacji uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Pracownia jest również miejscem, gdzie organizuje się rady pedagogiczne, warsztaty, konferencje i niektóre imprezy szkolne. Centrum multimedialne może jednorazowo pomieścić ok. 70 osób.

Dysponujemy też dodatkowym pomieszczeniem, które stanowi magazyn książek. Przy wejściu do biblioteki znajdują się: duży, przestronny hol i korytarz, które wykorzystujemy do prezentacji wystaw i gazetek tematycznych.

 

Zapraszamy 

Mapa

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach
E-mail szkoły: sp3@siemiatycze.eu
Telefon: (85) 655 67 71
Adres szkoły: ul. Gen. Wł. Andersa 4
17-300 Siemiatycze

Galeria zdjęć