Nawigacja

Laureaci i finaliści 2015-2018 Laureaci i finaliści 2011 - 2015 Laureaci i finaliści 2000 - 2010 Laureaci i finaliści 1993 - 2000 Złota Księga 2010 - 2018 Złota Księga 2000 - 2010 Złota Księga 1992 - 2000 Inne sukcesy

Osiągnięcia, sukcesy

Złota Księga 1992 - 2000

Rok szkolny 1992/1993

Sikorska Wioletta
Mrowińska Aleksandra
Wakuluk Barbara
Demiańczuk Sylwia
Werpechowska Aneta
Proszczuk Anna

 

Rok szkolny 1993/1994

Łojko Anna śr. 5,2
Romaniuk Joanna śr. 5,1
Czernikow Michał śr. 5,2
Szmurło Robert Tomasz śr. 5,1
Kuczyńska Elżbieta śr. 5,0
Abramowicz Dorota Marta śr. 5,0
Jakimczuk Paweł śr. 5,2
Olszewski Konrad Krzysztof śr. 5,2

 

Rok szkolny 1994/1995

Korniluk Katarzyna
Baltaziuk Monika
C
hursowicz Julita
Radziszewska Anna
Walendowicz Agata
Konstanciuk Sławomir
Denisewicz Katarzyna
Prokopczuk Łukasz
Proszowska Teresa
Kosińska Aneta
Terebun Katarzyna
Weremijewicz Anna
Jaszczołt Cezary

 

Rok szkolny 1995/1996

Katarzyna Tatarczuk śr. 5,1
Katarzyna Czyrynda śr. 5,0
Kacper Kobryński śr. 5,0
Karolina Tatarczuk śr. 5,0
Maciej Tokarski śr. 5,0

 

Rok szkolny 1996/1997

Olszewska Agnieszka
Osmólski Piotr
Klepacka Izabela
Kizelbach Urszula
Kłosowska Ewa
Daniluk Sylwia
Dawidziuk Anna
Kasperuk Magdalena
Szwec Magdalena
Boguszewska Anna
 Czyrynda Anna
Kurkiewicz Małgorzata
Żero  Sylwia
Daniluk Monika
Pużuk Sylwia
Szawkała Grzegorz

 

Rok szkolny 1997/98

Wlizło Agata
Romańczuk Tomasz
Koroluk Grzegorz
Kutyłowska Justyna
Siemieniuk Katarzyna
Wołkowicz Katarzyna
Andrzejczuk Katarzyna
Tatarczuk Magdalena
Borzym Agnieszka
Dubińska Monika
Abramowicz Daniel
Androsiuk Ewa
Kosińska Justyna
Miłkowska Małgorzata
Stachera Katarzyna
Kosińska Katarzyna
Onieszczuk Emilia
Charyton Agata
Ulianiuk Anna
Michalczuk Marek

 

Rok szkolny 1999/2000

Klasa VI

Paulina Godoniuk
Sylwia Szawkało
Joanna Zdasiuk
Artur Malantowicz
Karolina Oleksiuk
Marta Kisiel
Karolina Czmut
Kinga Lubowicka
Katarzyna Bołtromiejuk
Izabela Kapelko
Rafał Bogdaniuk
Artur Pietruk
Paweł Antoszczuk
Narcyza Michalak
Jarosław Karoluk
Joanna Szymala

Klasa VIII

Parzychowska Anna
Michalak Justyna
Mantur Paulina
Panasiuk Piotr
Ptaszyński Jarosław
Tokajuk Justyna
Romaniuk Grzegorz
Pyzowska Marta
Leszczyński Łukasz
Piotrowska Katarzyna

 

Mapa

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach
E-mail szkoły: sp3@siemiatycze.eu
Telefon: (85) 655 67 71
Adres szkoły: ul. Gen. Wł. Andersa 4
17-300 Siemiatycze

Galeria zdjęć