Nawigacja

Laureaci i finaliści 2015-2018 Laureaci i finaliści 2011 - 2015 Laureaci i finaliści 2000 - 2010 Laureaci i finaliści 1993 - 2000 Złota Księga 2010 - 2018 Złota Księga 2000 - 2010 Złota Księga 1992 - 2000 Inne sukcesy

Osiągnięcia, sukcesy

Laureaci i finaliści 2000 - 2010

2000/2001

 

NATALIA WOJCIUK

laureatka

Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (gimnazjum)


2001/2002

 

GRZEGORZ ROMAŃCZUK

ARTUR MALANTOWICZ

laureaci

Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

 

ARTUR MALANTOWICZ

Poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży Województwa Podlaskiego


2002/2003

 

ARTUR MALANTOWICZ

laureat

Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

 

ARTUR MALANTOWICZ

laureat

Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

finalista

Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (gimnazjum)

 

HUBERT WILIGÓRSKI

finalista

Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (gimnazjum)

oraz

Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (gimnazjum)

 

ARTUR MALANTOWICZ

Poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży Województwa Podlaskiego

 

DAMIAN ABRAMOWICZ

PRZEMYSŁAM KAMIŃSKI

ADRIAN ZGIET

zdobywcy III miejsca w eliminacjach rejonowych konkursu BRD (gimnazjum)

 

MATEUSZ LEWCIUK

EMIL GOŁĘBIOWSKI

TOMASZ KRYCZKA

zdobywcy III miejsca w eliminacjach rejonowych konkursu BRD (szkoła podstawowa)


2003/2004

 

MAREK GRYGORCZUK

laureat

Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

 

PAULINA BEREZA

ANDRZEJ WIERCIŃSKI

laureaci

Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

 

JAKUB KADEJ

finalista

Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (gimnazjum)

 

NATALIA WILIGÓRSKA

finalistka

Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (szkoła podstawowa)

 

HUBERT WILIGÓRSKI

finalista

Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (gimnazjum)

 

JUSTYNA LEONIUK

Poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży Województwa Podlaskiego

 

DAMIAN ABRAMOWICZ

PRZEMYSŁAM KAMIŃSKI

ADRIAN ZGIET

zdobywcy II miejsca w eliminacjach powiatowych konkursu BRD (gimnazjum)

 

MATEUSZ LEWCIUK

EMIL GOŁĘBIOWSKI

TOMASZ KRYCZKA

zdobywcy II miejsca w eliminacjach rejonowych i VI miejsca w eliminacjach wojewódzkich konkursu BRD (szkoła podstawowa)


2004/2005

JULITA OKIEŃCZUK

laureatka

Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (szkoła podstawowa)

 

ANDRZEJ WIERCIŃSKI

laureat

Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

 

EDYTA OLEKSIUK

finalistka

Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (gimnazjum)

 

MAREK LESZKIEWICZ

finalista

Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

 

PAULINA ŚRODA

finalistka

Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (gimnazjum)

 

AGNIESZKA MOCZULSKA

JUSTYNA LEONIUK

Posłanki na Sejm Dzieci i Młodzieży Województwa Podlaskiego

 

Zdobywcy wyników bardzo dobrych i wyróżnień w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY:

szkoła podstawowa -

ŁUKASZ WOLSZCZUK

EWELINA WASILCZUK

MARTYNA KOCHAŃSKA

KAMIL LESZCZYŃSKI

MAREK BUSZKO

EWELINA KOC

MACIJ KOSIŃSKI

RAFAŁ WOLSZCZUK

gimnazjum –

MARTYNA PURA

ŁUKASZ KASPERUK

NATALIA WILIGÓRSKA

 

Zdobywcy czołowych lokat w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS:

szkoła podstawowa -

JOANNA DACIUK

gimnazjum –

JUSTYNA LEONIUK

KATARZYNA KUCZYŃSKA


2005/2006

 

MAREK BUSZKO

laureat

Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (szkoła podstawowa)

 

MATEUSZ DAWIDZIUK

finalista

Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (szkoła podstawowa)

 

EWA TERESA BURZYŃSKA

MARTYNA PURA

laureatki

Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (gimnazjum)

 

ŁUKASZ KARPIUK

finalista

Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (gimnazjum)

 

Zdobywcy czołowych lokat w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS

szkoła podstawowa:

IZABELA SMOLARCZUK

MAGDALENA ROSZCZENKO

 

MACIEJ KOSIŃSKI

MAREK BUSZKO

TOMASZ SZAWKAŁO

Zdobywcy I miejsca w eliminacjach powiatowych oraz IV miejsca w eliminacjach wojewódzkich konkursu BRD (szkoła podstawowa)

 

TOMASZ KRYCZKA

EMIL  GOŁĘBIEWSKI

MATEUSZ LEWACIUK

Zdobywcy IV miejsca w eliminacjach powiatowych konkursu BRD (gimnazjum)

 

Zdobywcy czołowych lokat w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym ALFIK:

szkoła podstawowa-

MAGDALENA POROWSKA

KAROL ŻEBROWSKI

gimnazjum-

JULITA OKIEŃCZUK

GRZEGORZ GOŁUBKIEWICZ

 

Zdobywcy wyników bardzo dobrych i wyróżnień w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

szkoła podstawowa-

IZABELA SMOLARCZUK

MONIKA WRÓBLEWSKA

KAROL ŻEBROWSKI

RAFAŁ OLEKSIUK

RAFAŁ KAŁUCKI

MAREK BUSZKO

DIANA JASZCZOŁT

gimnazjum-

ADAM  RADZISZEWSKI


2006/2007

 

MARCIN LEWICKI

laureat

Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (szkoła podstawowa)

 

MARTYNA PURA

finalistka

Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (gimnazjum)

 

EWA TERESA BURZYŃSKA

finalistka

Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (gimnazjum)

 

EWA TERESA BURZYŃSKA

NATALIA WILIGÓRSKA

ŁUKASZ KASPERUK

laureaci

Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (gimnazjum)

 

EWA TERESA BURZYŃSKA

MARTYNA PURA

laureatki

KATARZYNA LEONIUK

finalistka

Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (gimnazjum)

 

Zdobywcy czołowych lokat w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym ALFIK:

szkoła podstawowa-

MONIKA STRADCZUK

MARTA RACZKIEWICZ

PAULINA SZERYŃSKA

MAGDALENA ROSZCZENKO

ZUZANNA JACHIMCZUK

DOMINIKA KOBUS

IZABELA SMOLARCZUK

KAMILA DRZAS

RAFAŁ OLEKSIUK

PAULINA DREWOŃKO

gimnazjum-

DIANA JASZCZOŁT

GRZEGORZ GOŁUBKIEWICZ

 

ŁUKASZ TROCHIMIAK

MACIEJ SIEŃCZUK

RAFAŁ KAŁUCKI

Zdobywcy I miejsca w eliminacjach powiatowych oraz VI miejsca w eliminacjach wojewódzkich konkursu BRD (szkoła podstawowa)

 

EMIL GOŁĘBIOWSKI

MAREK BUSZKO

TOMASZ SZAWKAŁO

Zdobywcy II miejsca w eliminacjach powiatowych konkursu BRD (gimnazjum)

 

DIANA WILIGÓRSKA

Poseł na sejm Dzieci i Młodzieży Województwa Podlaskiego

 

Zdobywcy wyników bardzo dobrych i wyróżnień w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY:

szkoła podstawowa-

AMELIA KŁOPOTOWSKA

IZABELA SMOLARCZUK

MONIKA WRÓBLEWSKA

MATEUSZ GAJKO

ŁUKASZ WOLSZCZUK

gimnazjum-

MACIEJ KOSIŃSKI

ŁUKASZ KASPERUK

 

Zdobywcy czołowych lokat w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS:

szkoła podstawowa-

EWELINA WASILCZUK

gimnazjum-

MAREK BUSZKO

KATARZYNA LEONIUK

KATARZYNA RAKSZAWA

ŁUKASZ KASPERUK


2007/2008

 

MAREK BUSZKO

JUSTYNA WIŚNIEWSKA

PIOTR GREGORCZUK

laureaci

Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (gimnazjum)

 

Zdobywczyni 3 lokaty w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS:

szkoła podstawowa-

IZABELA SMOLARCZUK

 

MATEUSZ PISIECKI

MAREK TROCHIMIAK

JAKUB ANDRZEJEWSKI

Zdobywcy I miejsca w eliminacjach powiatowych oraz III miejsca w eliminacjach Wojewódzkich konkursu BRD (szkoła podstawowa)

 

PIOTR RYŻKO

ŁUKASZ TROCHIMIAK

MAREK BUSZKO

Zdobywcy I miejsca w eliminacjach powiatowych oraz VIII miejsca w eliminacjach wojewódzkich konkursu BRD (gimnazjum)


2008/2009

 

MATEUSZ STEFANIUK

MATEUSZ PISIECKI

JAKUB ROZUMNIK

Zdobywcy I miejsca w finale powiatowym i V miejsca w finale wojewódzkim w konkursie „Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego” (szkoła podstawowa)

 

TOMASZ SZAWKAŁO

MAREK BUSZKO

ŁUKASZ TROCHIMIAK

Zdobywcy I miejsca w finale powiatowym i II miejsca w finale wojewódzkim w konkursie „Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego” ( gimnazjum)

 

MACIEJ KOSIŃSKI

MAGDALENA OSTAPIUK

laureaci

JOANNA LEONIUK

MAREK BUSZKO

MARTA TOŁWIŃSKA

finaliści

Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

 

PAULINA PYTEL

Poseł na XV Sesję Sejmu dla Dzieci i Młodzieży

 

MAREK BUSZKO

finalista

Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

 

IZABELA SMOLARCZUK

laureatka

MAGDALENA ROSZCZENKO

finalistka

Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki (szkoła podstawowa)

 

MARZENA PURA

finalistka

Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego


2009/2010

 

DOMINIKA TWAROWSKA

laureatka

Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (gimnazjum)

 

PATRYK KORNELUK

laureat

MAGDALENA OSTAPIUK

EWELINA WASILCZUK

finalistki

Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

 

MICHAŁ SELEWOŃKO

laureat

ŁUKASZ WOLSZCZUK

finalista

Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki (gimnazjum)

 

BARTŁOMIEJ BOGUSZEWSKI

finalista

Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (szkoła podstawowa)

 

KINGA KOZIAK

finalistka

Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki (szkoła podstawowa)

 

KONRAD KOC

zdobywca I miejsca w eliminacjach powiatowych w konkursie BRD (szkoła podstawowa)

 

MATEUSZ PISIECKI

zdobywca I miejsca w eliminacjach powiatowych w konkursie BRD (gimnazjum)

 

MATEUSZ PISIECKI

JAKUB ANDRZEJEWSKI

ŁUKASZ TROCHIMIAK

zdobywcy I miejsca w eliminacjach powiatowych oraz VI miejsca w eliminacjach wojewódzkich w konkursie BRD (gimnazjum)

 

KAROLINA KOSIŃSKA

AGATA BERENT

KATARZYNA DREWULSKA

Posłanki na Sejm Dzieci i Młodzieży Województwa Podlaskiego


 

2010/2011

 

MONIKA STRADCZUK

AGATA HERMAN

laureatki

Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (szkoła podstawowa)

 

MONIKA STRADCZUK

laureatka

Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

 

JENNIFER KARWOWSKI

laureatka

Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (szkoła podstawowa)

 

KAROLINA KASPERUK

RAFAŁ OLEKSIUK

finaliści

Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (gimnazjum)

Mapa

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach
E-mail szkoły: sp3@siemiatycze.eu
Telefon: (85) 655 67 71
Adres szkoły: ul. Gen. Wł. Andersa 4
17-300 Siemiatycze

Galeria zdjęć