• Osiągnięcia w konkursach o Janie Pawle II

      • Osiągnięcia naszej szkoły w konkursach o Janie Pawle II

         

        I Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ojcu Świętym Janie Pawle II – 1999 r.

        * II miejsce w półfinale – Łomża

        * I miejsce w finale – Radom 13 V 1999 r.

        Joanna Szymala kl. VI f, Artur Malantowicz kl. VI b, Tomasz Kopówka kl. VIII a

        Opiekun: ks. Stanisław Kozłowski

         

        II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ojcu Świętym Janie Pawle II – 2003 r.

        Kategoria: gimnazjum

        * I miejsce w półfinale – Łomża, marzec 2003 r.

        * II miejsce w finale - Nowy Sącz 23 V 2003 r.

        Karolina Oleksiuk III B GIM, Katarzyna Olędzka III A GIM, Artur Malantowicz III B GIM

        Opiekun: mgr Urszula Molska

        Kategoria: szkoła podstawowa

        * II miejsce w półfinale – Łomża, marzec 2003 r.

        * wyróżnienie w finale – Nowy Sącz 23 V 2003 r.

        Artur Szmigielski kl. VI a, Damian Wiktorzak kl. VI a, Adrian Zgiet kl. VI e

        Opiekun: mgr Urszula Molska

         

        IV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Patronie Janie Pawle II – 2009 r.

        Kategoria: gimnazjum

        * I miejsce w półfinale – Łapy, 28 III 2009 r.

        Rafał Oleksiuk kl. I B GIM

        Opiekun: mgr Barbara Oleksiuk

         

        II Ogólnopolska Olimpiada Myśli Jana Pawła II – 2010 r.

        Kategoria: gimnazjum

        * II miejsce w półfinale – Łomża 2010 r.

        * Laureat w finale - Łomża,  20 V 2010 r.

        Rafał Oleksiuk kl. II B GIM

        Opiekun: mgr Barbara Oleksiuk

         

        III Ogólnopolska Olimpiada Myśli Jana Pawła II – 2011 r.

        Kategoria: gimnazjum

        * I miejsce w półfinale - Suwałki 25 III 2011 r.

        * Laureat w finale – Suwałki 16 IV 2011 r.

        Rafał Oleksiuk kl. III B GIM

        Opiekun: mgr Barbara Oleksiuk

         

        IV Ogólnopolski Konkurs Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II – Łomża 25 III 2011 r.

        Finaliści:

        * Michał Bujno - kl. II a SP

        * Katarzyna Boguszewska - kl. VI b

        * Kamila Dziedzia – kl. III B GIM

         

        Diecezjalny konkurs literacki „List do Jana Pawła II”- maj 2008 r.

        Wyróżnienia: Dawid Radziszewski IV b, Jakub Sidorowicz VI b, Sebastian Zajączkowski II c SP

         

        Konkurs plastyczny „Spacer z Janem Pawłem II” organizowany przez Podlaską Rodzinę Szkół im. Jana Pawła II – Łapy 10 V 2006 r.

        Wyróżnienie: Marzena Pura kl. I A GIM, Ewelina Koc kl. I A GIM

         

        Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły organizowany przez SOK w Siemiatyczach – kwiecień 2011 r.

        III miejsce – Michał Bujno Michał II a SP

        II miejsce – Paweł Tymiński II B GIM

        III miejsce - Karolina Kasperuk III C GIM

         

        IV Ogólnopolska Olimpiada Myśli Jana Pawła II – Siemiatycze 2012 r.

        Kategoria: gimnazjum

        * I miejsce w województwie w półfinale – Siemiatycze 26 III 2012 r.

        * Laureat w finale – Siemiatycze 12 V 2012 r.

        Dominika Kłopotowska kl. III C GIM

        Opiekun: mgr Agnieszka Olendzka

         

        Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Papież Rodziny” Bielsk Podlaski 16 X 2012 r.

        Wyróżnienie na etapie diecezjalnym – Adam Owczarski kl. II a SP

         

        VII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły – Kleosin 25 X 2012 r.

        Wyróżnienie: Wiktoria Mulewska kl. IV a

         

        VIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły – Kleosin 2013

        Wyróżnienie: Mulewska Wiktoria kl. V a

         

        VI Ogólnopolska Olimpiada Myśli Jana Pawła II – Łomża 2014

        X miejsce na etapie wojewódzkim: Weronika Doroszczuk kl. II C GIM

         

        V Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły i Jana Pawła II – Łomża – 2014

         II miejsce w kategorii gimnazjum: Agata Herman kl. III C GIM

        II miejsce w kategorii szkół podstawowych: Oliwia Gajko kl. III a

         

        VIII Ogólnopolska Olimpiada Myśli Jana Pawła II – Ciechanowiec 2016

        Laureatka wojewódzkiego etapu - III miejsce: Oleksiuk Aleksandra kl. I B GIM

        Opiekun: mgr Barbara Oleksiuk

         

        XI edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Jan Paweł II w oczach dziecka – Bielsk Podlaski 2016

        Wyróżnienie na etapie diecezjalnym: Szymon Wysocki kl. IV a

         

        IX Ogólnopolska Olimpiada Myśli Jana Pawła II – Sokółka 2017

         Laureatka wojewódzkiego etapu - II miejsce: Oleksiuk Aleksandra kl. II B GIM

        Opiekun: mgr Barbara Oleksiuk

         

        Rejonowy Konkurs plastyczno-literacki Jan Paweł II w harmonii z przyrodą organizowany przez Podlaską Rodzinę Szkół im. Jana Pawła II – Suraż 2017

        III miejsce w kategorii gimnazjum: Oleksiuk Aleksandra II B

        II miejsce w kategorii szkół podstawowych: Wysocki Szymon kl. IV a

         

        XII edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Jan Paweł II w oczach dziecka – Bielsk Podlaski 2017

        II miejsce na etapie diecezjalnym: Szymon Wysocki kl. V a

        Wyróżnienie na etapie diecezjalnym: Błażej Olendzki kl. IV c, Wiktoria Mulewska III A, Aleksandra Oleksiuk III B

         

        X Ogólnopolski Konkurs „Myśli Jana Pawła II – Papieża Słowianina” – Białystok 2018

        Laureatka – I miejsce na etapie wojewódzkim – Aleksandra Oleksiuk kl. III B gim.

        Laureatka – I miejsce w finale – Aleksandra Oleksiuk kl. III B gim.

        Opiekun: mgr Barbara Oleksiuk

         

        IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II „Papież Słowianin” – Łódź 2018

        Laureatka – IV miejsce w finale - Aleksandra Oleksiuk kl. III B gim.

        Finalistka - Maja Kłopotowska kl. II A gim.

        Opiekun: mgr Barbara Oleksiuk

         

        Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II w oczach dziecka” pt. Promieniowanie ojcostwa” - 2018

        II miejsce na etapie diecezjalnym – Kacper Wojtkowski kl. III a

        Wyróżnienie na etapie diecezjalnym – Julia Olendzka kl. II c

         

        Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły - Kleosin 2018

        Wyróżnienie – Anna Tarasiuk kl. VII b

         

        Wojewódzki Konkurs „Myśli Jana Pawła II” - Białystok 2019

        Finalistka - Angelika Szybańska kl. VII b

        Opiekun: mgr Barbara Oleksiuk

         

        Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na znaczek XX Pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę - 2020

        Laureat - II miejsce  - Szymon Wysocki kl. VIII a 

         

        Międzynarodowy Konkurs Plastyczny  "Jan Paweł II w oczach dziecka -Totus Tuus" - 2020 

        I miejsce na etapie diecezjalnym - Miłosz Wojtkowski kl. I b

        Wyróżnienie:
        Oliwier Lewandowski kl. I a, Natalia Szawkało kl. II a, Kacper Wojtkowski kl. V a, Szymon Czarnecki kl. VI d

         

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach
      • sp3@siemiatycze.eu
      • (85) 655 67 71
      • ul. Gen. Wł. Andersa 4 17-300 Siemiatycze Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych