• Laureaci i finaliści 2000 - 2010

      • 2000/2001

         

        NATALIA WOJCIUK

        laureatka

        Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (gimnazjum)


        2001/2002

         

        GRZEGORZ ROMAŃCZUK

        ARTUR MALANTOWICZ

        laureaci

        Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

         

        ARTUR MALANTOWICZ

        Poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży Województwa Podlaskiego


        2002/2003

         

        ARTUR MALANTOWICZ

        laureat

        Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

         

        ARTUR MALANTOWICZ

        laureat

        Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

        finalista

        Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (gimnazjum)

         

        HUBERT WILIGÓRSKI

        finalista

        Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (gimnazjum)

        oraz

        Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (gimnazjum)

         

        ARTUR MALANTOWICZ

        Poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży Województwa Podlaskiego

         

        DAMIAN ABRAMOWICZ

        PRZEMYSŁAM KAMIŃSKI

        ADRIAN ZGIET

        zdobywcy III miejsca w eliminacjach rejonowych konkursu BRD (gimnazjum)

         

        MATEUSZ LEWCIUK

        EMIL GOŁĘBIOWSKI

        TOMASZ KRYCZKA

        zdobywcy III miejsca w eliminacjach rejonowych konkursu BRD (szkoła podstawowa)


        2003/2004

         

        MAREK GRYGORCZUK

        laureat

        Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

         

        PAULINA BEREZA

        ANDRZEJ WIERCIŃSKI

        laureaci

        Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

         

        JAKUB KADEJ

        finalista

        Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (gimnazjum)

         

        NATALIA WILIGÓRSKA

        finalistka

        Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (szkoła podstawowa)

         

        HUBERT WILIGÓRSKI

        finalista

        Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (gimnazjum)

         

        JUSTYNA LEONIUK

        Poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży Województwa Podlaskiego

         

        DAMIAN ABRAMOWICZ

        PRZEMYSŁAM KAMIŃSKI

        ADRIAN ZGIET

        zdobywcy II miejsca w eliminacjach powiatowych konkursu BRD (gimnazjum)

         

        MATEUSZ LEWCIUK

        EMIL GOŁĘBIOWSKI

        TOMASZ KRYCZKA

        zdobywcy II miejsca w eliminacjach rejonowych i VI miejsca w eliminacjach wojewódzkich konkursu BRD (szkoła podstawowa)


        2004/2005

        JULITA OKIEŃCZUK

        laureatka

        Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (szkoła podstawowa)

         

        ANDRZEJ WIERCIŃSKI

        laureat

        Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

         

        EDYTA OLEKSIUK

        finalistka

        Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (gimnazjum)

         

        MAREK LESZKIEWICZ

        finalista

        Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

         

        PAULINA ŚRODA

        finalistka

        Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (gimnazjum)

         

        AGNIESZKA MOCZULSKA

        JUSTYNA LEONIUK

        Posłanki na Sejm Dzieci i Młodzieży Województwa Podlaskiego

         

        Zdobywcy wyników bardzo dobrych i wyróżnień w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY:

        szkoła podstawowa -

        ŁUKASZ WOLSZCZUK

        EWELINA WASILCZUK

        MARTYNA KOCHAŃSKA

        KAMIL LESZCZYŃSKI

        MAREK BUSZKO

        EWELINA KOC

        MACIJ KOSIŃSKI

        RAFAŁ WOLSZCZUK

        gimnazjum –

        MARTYNA PURA

        ŁUKASZ KASPERUK

        NATALIA WILIGÓRSKA

         

        Zdobywcy czołowych lokat w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS:

        szkoła podstawowa -

        JOANNA DACIUK

        gimnazjum –

        JUSTYNA LEONIUK

        KATARZYNA KUCZYŃSKA


        2005/2006

         

        MAREK BUSZKO

        laureat

        Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (szkoła podstawowa)

         

        MATEUSZ DAWIDZIUK

        finalista

        Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (szkoła podstawowa)

         

        EWA TERESA BURZYŃSKA

        MARTYNA PURA

        laureatki

        Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (gimnazjum)

         

        ŁUKASZ KARPIUK

        finalista

        Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (gimnazjum)

         

        Zdobywcy czołowych lokat w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS

        szkoła podstawowa:

        IZABELA SMOLARCZUK

        MAGDALENA ROSZCZENKO

         

        MACIEJ KOSIŃSKI

        MAREK BUSZKO

        TOMASZ SZAWKAŁO

        Zdobywcy I miejsca w eliminacjach powiatowych oraz IV miejsca w eliminacjach wojewódzkich konkursu BRD (szkoła podstawowa)

         

        TOMASZ KRYCZKA

        EMIL  GOŁĘBIEWSKI

        MATEUSZ LEWACIUK

        Zdobywcy IV miejsca w eliminacjach powiatowych konkursu BRD (gimnazjum)

         

        Zdobywcy czołowych lokat w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym ALFIK:

        szkoła podstawowa-

        MAGDALENA POROWSKA

        KAROL ŻEBROWSKI

        gimnazjum-

        JULITA OKIEŃCZUK

        GRZEGORZ GOŁUBKIEWICZ

         

        Zdobywcy wyników bardzo dobrych i wyróżnień w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

        szkoła podstawowa-

        IZABELA SMOLARCZUK

        MONIKA WRÓBLEWSKA

        KAROL ŻEBROWSKI

        RAFAŁ OLEKSIUK

        RAFAŁ KAŁUCKI

        MAREK BUSZKO

        DIANA JASZCZOŁT

        gimnazjum-

        ADAM  RADZISZEWSKI


        2006/2007

         

        MARCIN LEWICKI

        laureat

        Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (szkoła podstawowa)

         

        MARTYNA PURA

        finalistka

        Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (gimnazjum)

         

        EWA TERESA BURZYŃSKA

        finalistka

        Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (gimnazjum)

         

        EWA TERESA BURZYŃSKA

        NATALIA WILIGÓRSKA

        ŁUKASZ KASPERUK

        laureaci

        Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (gimnazjum)

         

        EWA TERESA BURZYŃSKA

        MARTYNA PURA

        laureatki

        KATARZYNA LEONIUK

        finalistka

        Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (gimnazjum)

         

        Zdobywcy czołowych lokat w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym ALFIK:

        szkoła podstawowa-

        MONIKA STRADCZUK

        MARTA RACZKIEWICZ

        PAULINA SZERYŃSKA

        MAGDALENA ROSZCZENKO

        ZUZANNA JACHIMCZUK

        DOMINIKA KOBUS

        IZABELA SMOLARCZUK

        KAMILA DRZAS

        RAFAŁ OLEKSIUK

        PAULINA DREWOŃKO

        gimnazjum-

        DIANA JASZCZOŁT

        GRZEGORZ GOŁUBKIEWICZ

         

        ŁUKASZ TROCHIMIAK

        MACIEJ SIEŃCZUK

        RAFAŁ KAŁUCKI

        Zdobywcy I miejsca w eliminacjach powiatowych oraz VI miejsca w eliminacjach wojewódzkich konkursu BRD (szkoła podstawowa)

         

        EMIL GOŁĘBIOWSKI

        MAREK BUSZKO

        TOMASZ SZAWKAŁO

        Zdobywcy II miejsca w eliminacjach powiatowych konkursu BRD (gimnazjum)

         

        DIANA WILIGÓRSKA

        Poseł na sejm Dzieci i Młodzieży Województwa Podlaskiego

         

        Zdobywcy wyników bardzo dobrych i wyróżnień w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY:

        szkoła podstawowa-

        AMELIA KŁOPOTOWSKA

        IZABELA SMOLARCZUK

        MONIKA WRÓBLEWSKA

        MATEUSZ GAJKO

        ŁUKASZ WOLSZCZUK

        gimnazjum-

        MACIEJ KOSIŃSKI

        ŁUKASZ KASPERUK

         

        Zdobywcy czołowych lokat w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS:

        szkoła podstawowa-

        EWELINA WASILCZUK

        gimnazjum-

        MAREK BUSZKO

        KATARZYNA LEONIUK

        KATARZYNA RAKSZAWA

        ŁUKASZ KASPERUK


        2007/2008

         

        MAREK BUSZKO

        JUSTYNA WIŚNIEWSKA

        PIOTR GREGORCZUK

        laureaci

        Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (gimnazjum)

         

        Zdobywczyni 3 lokaty w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS:

        szkoła podstawowa-

        IZABELA SMOLARCZUK

         

        MATEUSZ PISIECKI

        MAREK TROCHIMIAK

        JAKUB ANDRZEJEWSKI

        Zdobywcy I miejsca w eliminacjach powiatowych oraz III miejsca w eliminacjach Wojewódzkich konkursu BRD (szkoła podstawowa)

         

        PIOTR RYŻKO

        ŁUKASZ TROCHIMIAK

        MAREK BUSZKO

        Zdobywcy I miejsca w eliminacjach powiatowych oraz VIII miejsca w eliminacjach wojewódzkich konkursu BRD (gimnazjum)


        2008/2009

         

        MATEUSZ STEFANIUK

        MATEUSZ PISIECKI

        JAKUB ROZUMNIK

        Zdobywcy I miejsca w finale powiatowym i V miejsca w finale wojewódzkim w konkursie „Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego” (szkoła podstawowa)

         

        TOMASZ SZAWKAŁO

        MAREK BUSZKO

        ŁUKASZ TROCHIMIAK

        Zdobywcy I miejsca w finale powiatowym i II miejsca w finale wojewódzkim w konkursie „Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego” ( gimnazjum)

         

        MACIEJ KOSIŃSKI

        MAGDALENA OSTAPIUK

        laureaci

        JOANNA LEONIUK

        MAREK BUSZKO

        MARTA TOŁWIŃSKA

        finaliści

        Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

         

        PAULINA PYTEL

        Poseł na XV Sesję Sejmu dla Dzieci i Młodzieży

         

        MAREK BUSZKO

        finalista

        Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

         

        IZABELA SMOLARCZUK

        laureatka

        MAGDALENA ROSZCZENKO

        finalistka

        Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki (szkoła podstawowa)

         

        MARZENA PURA

        finalistka

        Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego


        2009/2010

         

        DOMINIKA TWAROWSKA

        laureatka

        Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (gimnazjum)

         

        PATRYK KORNELUK

        laureat

        MAGDALENA OSTAPIUK

        EWELINA WASILCZUK

        finalistki

        Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

         

        MICHAŁ SELEWOŃKO

        laureat

        ŁUKASZ WOLSZCZUK

        finalista

        Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki (gimnazjum)

         

        BARTŁOMIEJ BOGUSZEWSKI

        finalista

        Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (szkoła podstawowa)

         

        KINGA KOZIAK

        finalistka

        Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki (szkoła podstawowa)

         

        KONRAD KOC

        zdobywca I miejsca w eliminacjach powiatowych w konkursie BRD (szkoła podstawowa)

         

        MATEUSZ PISIECKI

        zdobywca I miejsca w eliminacjach powiatowych w konkursie BRD (gimnazjum)

         

        MATEUSZ PISIECKI

        JAKUB ANDRZEJEWSKI

        ŁUKASZ TROCHIMIAK

        zdobywcy I miejsca w eliminacjach powiatowych oraz VI miejsca w eliminacjach wojewódzkich w konkursie BRD (gimnazjum)

         

        KAROLINA KOSIŃSKA

        AGATA BERENT

        KATARZYNA DREWULSKA

        Posłanki na Sejm Dzieci i Młodzieży Województwa Podlaskiego


         

        2010/2011

         

        MONIKA STRADCZUK

        AGATA HERMAN

        laureatki

        Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (szkoła podstawowa)

         

        MONIKA STRADCZUK

        laureatka

        Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

         

        JENNIFER KARWOWSKI

        laureatka

        Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (szkoła podstawowa)

         

        KAROLINA KASPERUK

        RAFAŁ OLEKSIUK

        finaliści

        Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (gimnazjum)

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach
      • sp3@siemiatycze.eu
      • (85) 655 67 71
      • ul. Gen. Wł. Andersa 4 17-300 Siemiatycze Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych