• Marzec

Klasa IV a - wych. Agnieszka Olendzka
        Klasa IV b - wych. Małgorzata Herman

Zadania zrealizowane:

1. Terenowa lekcja historii - 1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji uczniowie kl 4a, 4b i 8a wzięli udział w krótkiej lekcji historii przygotowanej przez p. Annę Gregorczuk i klasę 8a przy muralu upamiętniającym rotmistrza Witolda Pileckiego.
        2. 8 marca – Dzień Kobiet. Uczniowie kl. I c obdarowywali wszystkie kobiety pracujące w naszej szkole własnoręcznie wykonanymi kwiatami
        3. 10 marca - Dzień Mężczyzn – uczniowie I c obdarowali mężczyzn w naszej szkole pięknymi laurkami.
        4.  Została wykonana gazetka na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn.
        5. 14 marca  - święto zwane Dniem Liczby π (Pi). Z tej okazji odbył się konkurs, który polegał na napisaniu z pamięci jak największej ilości cyfr rozwinięcia dziesiętnego liczby π.
        6. Przygotowaliśmy gazetkę na Dzień otwarty – Witajcie w naszej bajce.
        7. DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI – Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Tego dnia ubieraliśmy kolorowe skarpetki w ramach solidarności z chorymi osobami.
        8. Ogłosiliśmy konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną. Wpłynęło 46 prac, z których wykonaliśmy piękna wystawę.Wszyscy uczestnicy otrzymali pochwały za propagowanie tradycji świątecznych.Dyplomy i nagrody będą wręczone po świętach wielkanocnych.Zgodnie z regulaminem konkursu, prace zostały przekazane osobom chorym i samotnym.
        9. Wykonaliśmy gazetkę na pierwszy dzień wiosny.