• Styczeń

I d - wych. Iwona Łojko-Łukianiuk
        V c - wych. Norbert Marks

Zadania zrealizowane:

• Świętowano Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka:
          Z tej okazji oglądaliśmy filmy o Kubusiu, przygotowaliśmy okolicznościową gazetkę i wykonywaliśmy prace plastyczne. Czytaliśmy też fragmenty książki A.A. Milne "Kubuś Puchatek", przeprowadziliśmy Konkurs ze Znajomości przygód Kubusia Puchatka. Wszystkim uczestnikom z klas I- III wręczyliśmy pamiątkowe dyplomy.
        • Uczczono ważne styczniowe święta - Dzień Babci i Dzień Dziadka:
          Przygotowywaliśmy laurki, w imieniu wszystkich wnucząt na stronie szkoły złożyliśmy życzenia - wyrecytowaliśmy wiersz i zaśpiewaliśmy piosenkę - najpiękniej jak potrafiliśmy.
        • Zorganizowano Międzynarodowy Dzień Lego:
          Lego to nie tylko klocki do zabawy - pokazaliśmy, że istnieje możliwość nauki z klockami LEGO. Uczniowie z kl. II i III świetnie bawili się na zajęciach z LegoEducation.
        • Obchodzono Światowy Dzień Pizzy:
          Ogłosiliśmy Konkurs Plastyczny "Moja Ulubiona Pizza" (wyniki po feriach).
        • Urządziliśmy Choinkę dla ptaków: W trosce o nasze ptaszki zadbaliśmy o ich pożywienie - zawiesiliśmy słoninki, wysypaliśmy ziarno.

• Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach