• Wrzesień

Klasa VI a  - wych. Katarzyna Kasperuk

Zadania zrealizowane:

Kl. III d

1. Wykonanie gazetki – rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/24.
        2. Akcja szkolna – wyjście klas I-II pod pomnik Sybiraka zapalenie zniczy.
        3. Inscenizacja pt. „Jesień” dla klas „0” i pierwszaków.
        4. Przejazd autobusem eletrycznym do Przedszkola nr 5 - inscenizacji pt. „Jesień” dla pięciolatków.

Kl. VI a

1. Wrześniowy dyżur w ramach akcji „Klasa gospodarzem szkoły”, klasa VIa rozpoczęła działania wraz z początkiem roku szkolnego. Jeszcze podczas ostatnich wakacyjnych dni uczniowie przygotowali krótkie wystąpienie upamiętniające 84 rocznicę wybuchu II wojny światowej, zaprezentowane podczas inauguracji nowego roku szkolnego.
        2. Uczniowie wsparli również przygotowanie scenografii do Diecezjalnego Dnia Sybiraka.
        3. We wrześniu miało również miejsce Narodowe Czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. Uczniowie klasy VI a przygotowali fragment powieści w opracowaniu na role i zaprezentowali go uczniom VI klas.