• Kwiecień

Klasa VI b - wych. Halina Lubowicka

Zadania zrealizowane:

Klasa 6b:

1. 10  Rocznica kanonizacji Świętego Jana Pawła II - Patrona Szkoły (27.04) - złożenie kwiatów przy szkolnej tablicy Patrona. Wyjście delegacji klas pod pomnik Jana Pawła II przy kościele Św. Andrzeja Boboli
        2. Zwyczaje i tradycje Wielkanocne -  gazetka na holu głównym szkoły.
        3. Obchody Światowego Dnia Ziemi – 22 kwietnia 2024 r.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w:

• Konkursie plastycznym - wykonali  na zajęciach z wychowawcą plakat zgodnie z informacją przekazaną na oficjalnej, międzynarodowej stronie akcji. Tegorocznym hasłem jest: "Planeta kontra tworzywa sztuczne”.Prace zostały wywieszone na holu głównym. Komisja wyłoniła zwycięzców.
          Klasy 1-3  I miejsce – 1b, wyróżnienie  - 1a
          klasy 4-8  I miejsce - 6a, wyróżnienie  - 7a
          Nagrodzenie pizzą za uzyskanie I miejsca w kategorii klas 1-3 i 4-8.
        • Quizie przyrodniczym  - Quiz o tematyce ekologicznej przeprowadzono na dwóch długich przerwach. Dla uczniów klas 1-3 na parterze  oraz uczniów klas 4-8  na I pietrze.
        • Klasa 2c i 6b wykonały na korytarzach gazetki szkolne o tematyce ekologicznej.

Klasa 2 c:

1. Gazetka na szkolnym korytarzu dotycząca Światowego Dnia Świadomości Autyzmu
        2. Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich – dzieci klas młodszych 1-3 na korytarzu szkolnym tworzyły zakładkę do książki.
        3. Gazetka na szkolnym korytarzu dotycząca segregacji śmieci.