• Grudzień

Klasa III b - wych. Elżbieta Kasperuk
        Klasa V c  - wych. Dorota Szeweluk

Zadania zrealizowane:

1. Gazetka pt. „Grudniowe Kalendarium”. Wybraliśmy najważniejsze naszym zdaniem grudniowe święta i przygotowaliśmy ich zwiastuny. Były to  między innymi: Międzynarodowy Dzień Emigrantów, Barbórka, Początek Astronomicznej Zimy, Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Dzień Osób Niepełnosprawnych, Wigilia i Sylwester.

2. Gazetka z okazji Mikołajek. Razem z Uczniowskim Samorządem tanecznie uczciliśmy ten dzień. Były też drobne upominki i zdjęcia z Mikołajem oraz jego pomocnikami.

3. Gazetka o Świętach Bożego Narodzenia. Przybliżyliśmy tradycje świąteczne Polski oraz innych państw, np. Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch.

4. Z okazji świąt w imieniu Pani Dyrektor i całej społeczności szkolnej odwiedziliśmy z życzeniami Proboszczów obu naszych Parafii. W salach lekcyjnych odbywały się klasowe Wigilie, wspólne kolędowanie i składanie sobie życzeń.