Nawigacja

Laureaci i finaliści 2015-2018 Laureaci i finaliści 2011 - 2015 Laureaci i finaliści 2000 - 2010 Laureaci i finaliści 1993 - 2000 Złota Księga 2010 - 2018 Złota Księga 2000 - 2010 Złota Księga 1992 - 2000 Inne sukcesy

Osiągnięcia, sukcesy

Złota Księga 2000 - 2010

Rok szkolny 2000/2001

Klasa VI

Mikulski Adam
Panasiuk Marcin
Lubowicki Rafał
Grygorczuk Marek
Wiligórski Hubert
Konachowicz Monika
Sulimowicz Aneta
Pura Dorota

 

Rok szkolny 2001/2002

Klasa VI

Diana Jachimczuk
Justyna Leoniuk
Piotr Wichowski
Marek Leszkiewicz
Katarzyna Kuczyńska
Edyta Oleksiuk
Katarzyna Kowalczuk
Dorota Karpiuk
Aleksandra Chodorowska
Andrzej Wierciński
Ewa Łobodzińska
Michał Antoszczuk
Damian Drewulski

 

Rok szkolny 2002/2003

Klasa VI

Zgiet Adrian śr. 5,33
Dawidziuk Barbara śr. 5,20
Abramowicz Damian śr. 5,17
Grygorczuk Elżbieta śr. 5,11
Olkowicz Adrian śr. 5,11
Szawkało Magdalena śr. 5,11
Pietrowska Magdalena śr. 5,08
Puchowski Marek Paweł śr. 5,00
Wiktorzak Damian śr. 5,00
Żero Anna Natalia śr. 5,00

Gimnazjum

Malantowicz Artur śr. 5,71
Michalak Narcyza śr. 5,35
Oleksiuk Karolina śr. 5,28
Trocewicz Adrianna śr. 5,28
Antoszczuk Paweł śr. 5,21
Lubowicka Kinga Katarzyna śr. 5,21
Bogdaniuk Rafał śr. 5,07
Czmut Karolina śr. 5,07
Pietruk Artur śr. 5,07
Kapelko Izabela śr. 5,00

 

 

Rok szkolny 2003/2004

Klasa VI

Wilgórska Natalia śr. 5,60
Wilgórska Diana śr. 5,40
Bajena Marta śr. 5,33
Konachowicz Paula śr. 5,33
Burzyńska Ewa śr. 5,25
Golonko Katarzyna śr. 5,25
Pura Martyna śr. 5,25
Leoniuk Katarzyna śr. 5,16
Filutowska Marta śr. 5,09
Porzezińska Ewelina śr. 5,09
Andrzejewska Natalia śr. 5,08
Gołębiowski Emil śr. 5,08
Rakszawa Katarzyna śr. 5,08
Trusiewicz Anna śr. 5,00

Gimnazjum

Panasiuk Marcin śr. 5,21
Bereza Paulina śr. 5,43
Pura Dorota śr. 5,28
Stępkowska Sylwia śr. 5,28
Kryńska Małgorzata śr. 5,21
Wiligórski Hubert śr. 5,21
Gietek Patrycja śr. 5,18
Kadej Jakub śr. 5,14
Kuśmierz Anna śr. 5,14
Błońska Arleta śr. 5,07
Skowrońska Paulina śr. 5,06
Płonowska Agnieszka śr. 5,00
Lubowicki Rafał śr. 5,00

 

 

Rok szkolny 2004/2005

Klasa VI

Daciuk Justyna  śr. 5,50
Dunajko Monika śr. 5,50
Okieńczuk Julita śr. 5,50
Nowicka Paulina śr. 5,40
Borowska Urszula śr. 5,30
Leoniuk Aleksandra śr. 5,30
Daciuk Joanna śr. 5,20
Fiedorczuk Julita śr. 5,20
Klepacki Krystian śr. 5,20
Mikołajuk Łucja śr. 5,20
Radziszewski Adam śr. 5,20
Szawkało Wojciech śr. 5,20
Kosiniak Marta śr. 5,00
Krzywicka Natalia śr. 5,00
Szary Agnieszka śr. 5,00
Wolszczuk Rafał  śr. 5,00

Gimnazjum

Wierciński Andrzej śr. 5,64
Drewulski Damian śr. 5,44
Leoniuk Joanna śr. 5,44
Leoniuk Justyna śr. 5,44
Oleksiuk Edyta śr. 5,27
Leszkiewicz Marek śr. 5,21
Łobodzińska Ewa śr. 5,21
Antoszczuk Michał śr. 5,19
Kasperuk Paweł śr. 5,12
Filipiak Monika śr. 5,08
Karpiuk Dorota śr. 5,08

 

 

Rok szkolny 2005/2006

Klasa VI

Diana Jaszczołt śr. 5,80
Ewelina Koc śr. 5,70
Joanna Leoniuk śr.  5,70
Marek Buszko śr. 5,60
Marlena Żoch śr. 5,60
Marzena Pura śr. 5,50
Mateusz Dawidziuk śr. 5,30
Maciej Kosiński śr. 5,30
Tomasz Szawkało śr. 5,30
Marcin Timofiejuk śr. 5,30
Karolina Choińska śr. 5,20
Konrad Klepacki śr. 5,20
Natalia Michalak śr. 5,20
Tomasz Zagubin śr. 5,10

Gimnazjum

Barbara Dawidziuk śr. 5,36

 

 

Rok szkolny 2006/2007

Klasa VI

Natalia Paulina Nowicka śr. 5,40
Aleksandra Skowrońska śr. 5,40
Weronika Kowalczuk śr. 5,30
Izabela Maksimiuk śr. 5,30
Ewelina Wasilczuk śr.  5,30
Anna Kłopotowska śr. 5,10
Daria Wiktorzak śr. 5,10
Łukasz Wolszczuk śr. 5,10

Gimnazjum

Ewa Teresa Burzyńska śr. 5,79
Martyna Pura śr. 5,71
Natalia Wiligórska śr. 5,71
Agnieszka Paula Konachowicz śr. 5,57
Diana Wiligórska śr. 5,57
Katarzyna Golonko śr. 5,50
Łukasz Kasperuk śr. 5,43
Katarzyna Wiktoria Rakszawa śr. 5,10

 

 

Rok szkolny 2007/2008

Klasa VI

Dziedzia Kamila śr. 5,42
Buszko Patrycja śr. 5,36
Dłuski Olaf Patryk śr. 5,36
Kasperuk Karolina Maria śr. 5,36
Kosińska Karolina śr. 5,36
Lipińska Magdalena śr. 5,36
Sawoniuk Justyna śr. 5,36
Wasilczuk Radosław śr. 5,36
Karpiuk Joanna śr. 5,27
Derewońko Paulina śr. 5,25
Kamieńska Sandra Klaudia śr. 5,25
Oleksiuk Rafał śr. 5,25
Żebrowski Karol śr. 5,25
Bogucka Kamila śr. 5,17

Gimnazjum

Kobus Krzysztof śr. 5,71
Daciuk Justyna śr. 5,35
Leoniuk Aleksandra śr. 5,30

 

 

Rok szkolny 2008/2009

Klasa VI

Kłopotowska Dominika śr. 5,75
Roszczenko Magdalena śr. 5,50
Jachimczuk Zuzanna śr. 5,42
Maksimiuk Magdalena śr. 5,33
Tymiński Paweł Zbigniew śr. 5,33
Boratyńska Paulina śr. 5,25
Kobus Dominika śr. 5,25
Niesterowicz Karolina śr. 5,25
Bergcholc Luiza śr. 5,17
Drzas Kamila śr. 5,17

Gimnazjum

Jaszczołt Diana śr. 5,63
Buszko Marek śr. 5,56
Koc Ewelina śr. 5,44
Leoniuk Joanna śr. 5,38
Pura Marzena śr. 5,38
Choińska Karolina Anna śr. 5,31
Dawidziuk Mateusz śr. 5,31
Michalak Natalia śr. 5,31
Tołwińska Marta śr. 5,31
Kurowska Iwona śr. 5,25

 

 

 

Rok szkolny 2009/2010

Klasa VI

Szeryńska Paulina śr. 5,67
Jaszczołt Karol śr. 5,42
Lasota Beata Paulina śr.  5,42
Porowska Magdalena śr. 5,42
Stefaniuk Mateusz śr. 5,42
Karpiuk Damian śr. 5,25
Koziak Kinga śr. 5,25
Porzeziński Kamil śr. 5,25
Sidorowicz Jakub śr. 5,25

Gimnazjum

Wolszczuk Łukasz śr. 5,50
Skowrońska Aleksandra śr. 5,38
Kryńska Diana śr. 5,31
Wasilczuk Ewelina śr. 5,31

 

 

Mapa

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach
E-mail szkoły: sp3@siemiatycze.eu
Telefon: (85) 655 67 71
Adres szkoły: ul. Gen. Wł. Andersa 4
17-300 Siemiatycze

Galeria zdjęć