Nawigacja

Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Maj Czerwiec

Klasa gospodarzem szkoły

Maj

Klasy dyżurne:

Klasa I a – wychowawca Teresa Jurczuk
Klasa Vc – wychowawca Elżbieta Karpiuk
Klasa VII c – wychowawca Elżbieta Koc

Klasa I a:

 1. „Polska nasza biało–czerwona Ojczyzna" - wykonanie prac plastycznych na święta majowe i prezentacja ich na stronie internetowej szkoły.
 2. Maj w przyrodzie – wykonanie i prezentacja na stronie szkoły prac „Kwitnący sad”.
 3. Włączenie się do obchodów Roku Jana Pawła II, 100 rocznicy jego urodzin oraz 30-lecia szkoły: przygotowanie i prezentacja wiersza o Patronie, wykonanie prac plastycznych „Jan Paweł II w oczach dziecka” oraz wykonanie zdjęć dzieci w stroju galowym z papieskimi akcentami.
 4. Dzień Matki: wykonanie portretów mam oraz prac z życzeniami i prezentacja ich na stronie szkoły.

 

Klasa V c:

 1. Święto Flagi - przygotowanie wierszy, piosenek, prezentacji multimedialnych i prezentacja ich na stronie internetowej szkoły.
 2. Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja - przygotowanie wierszy, piosenek, prezentacji multimedialnych i prezentacja ich na stronie internetowej szkoły.
 3. Konkurs "W barwach biało-czerwonych nam do twarzy" - wykonanie zdjęć dzieci z narodowymi akcentami i prezentacja ich na stronie internetowej szkoły.
 4. 75 rocznica zakończenia II wojny światowej - przygotowanie wierszy, piosenek, prezentacji multimedialnych i prezentacja ich na stronie internetowej szkoły.
 5. Włączenie się do obchodów Roku Jana Pawła II, 100 rocznicy Jego urodzin oraz 30-lecia szkoły: przygotowanie złotych myśli z nauczania Jana Pawła II, wykonanie zdjęć dzieci w stroju galowym z papieskimi akcentami.
 6. Dzień Matki - przygotowanie życzeń, wierszy, piosenek dla mam i prezentacja ich na stronie internetowej szkoły.

 

Klasa VII c:

 1. Przygotowanie i realizacja e-akademii z okazji 100.rocznicy urodzin Jana Pawła II.
 2. Włączenie się do projektu „W biało-czerwonym nam do twarzy" oraz obchodów Dnia Patrona Szkoły poprzez wysłanie okolicznościowych zdjęć.

 

Pomimo, iż dyżur klas I a, V c i VII c przypadł na czas edukacji zdalnej, uczniowie nie zrezygnowali z podejmowania zaplanowanych przedsięwzięć. Dostosowali się do panującej sytuacji i swoją aktywność (niejednokrotnie przy pomocy rodziców) przenieśli do internetu. Byli widoczni na szkolnej stronie internetowej oraz szkolnym Facebooku, umieszczając tam okolicznościowe zdjęcia, nagrania wykonywanych przez siebie wierszy, piosenek oraz filmiki.

 

Mapa

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach
E-mail szkoły: sp3@siemiatycze.eu
Telefon: (85) 655 67 71
Adres szkoły: ul. Gen. Wł. Andersa 4
17-300 Siemiatycze

Galeria zdjęć