Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Maj Czerwiec

Klasa Vc – wychowawca Elżbieta Karpiuk
Klasa VII c – wychowawca Elżbieta Koc

Klasa I a:

1. „Polska nasza biało–czerwona Ojczyzna" - wykonanie prac plastycznych na święta majowe i prezentacja ich na stronie internetowej szkoły.
  2. Maj w przyrodzie – wykonanie i prezentacja na stronie szkoły prac „Kwitnący sad”.
  3. Włączenie się do obchodów Roku Jana Pawła II, 100 rocznicy jego urodzin oraz 30-lecia szkoły: przygotowanie i prezentacja wiersza o Patronie, wykonanie prac plastycznych „Jan Paweł II w oczach dziecka” oraz wykonanie zdjęć dzieci w stroju galowym z papieskimi akcentami.
  4. Dzień Matki: wykonanie portretów mam oraz prac z życzeniami i prezentacja ich na stronie szkoły.

Klasa V c:

1. Święto Flagi - przygotowanie wierszy, piosenek, prezentacji multimedialnych i prezentacja ich na stronie internetowej szkoły.
  2. Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja - przygotowanie wierszy, piosenek, prezentacji multimedialnych i prezentacja ich na stronie internetowej szkoły.
  3. Konkurs "W barwach biało-czerwonych nam do twarzy" - wykonanie zdjęć dzieci z narodowymi akcentami i prezentacja ich na stronie internetowej szkoły.
  4. 75 rocznica zakończenia II wojny światowej - przygotowanie wierszy, piosenek, prezentacji multimedialnych i prezentacja ich na stronie internetowej szkoły.
  5. Włączenie się do obchodów Roku Jana Pawła II, 100 rocznicy Jego urodzin oraz 30-lecia szkoły: przygotowanie złotych myśli z nauczania Jana Pawła II, wykonanie zdjęć dzieci w stroju galowym z papieskimi akcentami.
  6. Dzień Matki - przygotowanie życzeń, wierszy, piosenek dla mam i prezentacja ich na stronie internetowej szkoły.

Klasa VII c:

1. Przygotowanie i realizacja e-akademii z okazji 100.rocznicy urodzin Jana Pawła II.
  2. Włączenie się do projektu „W biało-czerwonym nam do twarzy" oraz obchodów Dnia Patrona Szkoły poprzez wysłanie okolicznościowych zdjęć.

Pomimo, iż dyżur klas I a, V c i VII c przypadł na czas edukacji zdalnej, uczniowie nie zrezygnowali z podejmowania zaplanowanych przedsięwzięć. Dostosowali się do panującej sytuacji i swoją aktywność (niejednokrotnie przy pomocy rodziców) przenieśli do internetu. Byli widoczni na szkolnej stronie internetowej oraz szkolnym Facebooku, umieszczając tam okolicznościowe zdjęcia, nagrania wykonywanych przez siebie wierszy, piosenek oraz filmiki.