Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Maj Czerwiec

Klasa gospodarzem szkoły

Działania kl. VI a i III a:

1. 3 grudnia 2019 r. odbyło się spotkanie klas szóstych z osobą niepełnosprawną – panem Marianem Berentem. Był to Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Klasy I – III obejrzały film pt. „Załoga naprzód” i „Integracja osób niepełnosprawnych”. Wykonały także gazetkę na temat niepełnosprawności i ustawiły ją na holu.
  2. Dodatkowo klasy I – III przygotowały inscenizację pt. „A Mikołaj pędzi…”.
  3. 13 grudnia klasy trzecie spotkały się z księgarzem – panią Moniką Kobus – Kowalską.
  4. 6 grudnia klasy wzięły udział w akcji „Każdy może być świętym Mikołajem”, zbierając słodycze w ramach akcji Caritas.
  5. Klasy VI a i III a złożyły życzenia bożonarodzeniowe przedstawicielom innych klas I – VIII, wręczając im własnoręcznie wykonane kartki świąteczne.
  6. Klasa VI a dyżurowała w stołówce szkolnej i podczas okolicznościowych imprez: Jasełek, Mikołajek, Wigilii.
  7. Pod kierownictwem wychowawcy i katechetki klasa VI a włączyła się w przygotowanie i wystawienie „Jasełek Bożonarodzeniowych”.

Odpowiedzialni za plan działań w grudniu:
Piotr Oleksiuk
Iwona Łojko - Łukianiuk