Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec

Klasa gospodarzem szkoły

Klasy dyżurne:
Klasa II b – wychowawca Irena Jackiewicz- Wróblewska
Klasa VI c – wychowawca Elżbieta Karpiuk
Klasa VIII c – wychowawca  Elżbieta Koc

Pomimo, iż dyżur klas II b , VI c i VIII c przypadł na czas edukacji zdalnej, uczniowie nie zrezygnowali z podejmowania zaplanowanych przedsięwzięć. Dostosowali się do panującej sytuacji i swoją aktywność przenieśli do internetu. Byli widoczni na szkolnej stronie internetowej oraz szkolnym Facebooku, umieszczając tam okolicznościowe zdjęcia, nagrania wykonywanych przez siebie wierszy, piosenek oraz audycji.

1. Narodowe Święto Niepodległości:
  • Przygotowanie i realizacja e-akademii z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę - klasa VI c, VIII c.
  • Przygotowanie prezentacji multimedialnych i prezentacja ich na stronie internetowej szkoły.
  • Organizacja akcji - wykonania zdjęć uczniów w strojach inspirowanych modą lat 20 XX w.  i prezentacja ich na stronie internetowej szkoły.
  1. Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka:
  • Przygotowanie audycji i prezentacja  na stronie internetowej szkoły - klasa VI c.
  1. Światowy Dzień Pluszowego Misia:
  1. Andrzejki:
  • Jak spędzano dawniej Andrzejki - przygotowanie audycji i prezentacja jej na stronie internetowej szkoły - klasa VI c.