• Z życia świetlicy 2019/2020

Świetlicowe Kółko Krawieckie online

Odbyło się 9 spotkań online, w trakcie których wykonano wspaniałe torebki, serwetki itp. Zajęcia stały się również inspiracją do tworzenia własnych projektów szyciowych. Dziękuję uczennicom i ich rodzicom, którzy aktywnie uczestniczyli w zajęciach praktycznych przez internet. Życzę Wam miłych wakacji i ciekawych pomysłów na wykorzystanie zdobytych umiejętności.

Wiosenny Pokaz Mody

Wiosna w pełnej krasie rozpieszcza nas promieniami słońca. Nikola, Natalka, Amelka, Mateusz, Lena, Ola, Oliwka, Karolina, Patrycja, Sara i Marysia zapraszają na wirtualny Wiosenny Pokaz Mody. Stylistki i stylista polecają w tym roku całą gamę kolorów i fasonów. Niezbędnym dodatkiem jest … uśmiech. Cieszmy się wiosną! Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie.

Zimowy Pokaz Mody

27 lutego odbył się w świetlicy Zimowy Pokaz Mody. Prezentację przygotowanych wcześniej strojów poprzedził pokaz slajdów – zdjęć zimowych krajobrazów. Zima zaskoczyła nas w tym roku swoją nieobecnością więc uczniowie postanowili wspomnieć ją piosenkami i wierszem.

E. Moga

Zabawy świetlicowe

Ubieranie choinki

Świąteczne dekoracje

Spotkanie z blogerką p. Hanią Kozłowską

11 grudnia (środa) odbyło się w świetlicy spotkanie z p. Hanną Kozłowską, autorką bloga Haart. P. Hania opowiedziała o pracy blogera i nauczyła nas jak wykonać świąteczne świeczniki.

Przygotowania dzieci w świetlicy do Spotkania Bożonarodzeniowego

"Języczkowe przygody"

14 listopada odbyła się w świetlicy II edycja Recytatorskiego Konkursu Logopedycznego "Języczkowe przygody". Wystąpiło 26 uczniów z klas I-III. Zmagania recytatorów oceniała komisja w składzie: p. Marlena Skrocka-Koc, p. Emilia Matysiak, p. Magdalena Kochańska. I miejsce zajęła Kornelia Gajko kl. III a, II miejsce Pola Nowak kl. II a, III miejsce Maria Rozumska kl. II c. Wyróżnienia dodatkowe: Hanna Krauze kl. I b, Natalia Szawkało kl. I a, Apolonia Piotrowska kl. I c, Maja Putkowska kl. I a. Gratulujemy zwycięzcom.

Jesienny Pokaz Mody

23 października odbył się w świetlicy Jesienny Pokaz Mody. Uczniowie klas 1-3 zaprezentowali swoje propozycje strojów na spacery i nie tylko. Dodatkiem do kolorowych strojów były parasolki, kalosze, płaszcze przeciwdeszczowe. Nie zabrakło rekwizytów, które kojarzą się z jesienią, a więc liści, a także warzyw i owoców. Uczniowie z klasy 3b przeczytali nastrojowe wiersze o jesieni.