Świetlica Regulamin Kodeks wychowanka świetlicy Wyprawka Z życia świetlicy 2018/2019 Z życia świetlicy 2019/2020

Z życia świetlicy 2019/2020

Spotkanie z blogerką p. Hanią Kozłowską

11 grudnia (środa) odbyło się w świetlicy spotkanie z p. Hanną Kozłowską, autorką bloga Haart. P. Hania opowiedziała o pracy blogera i nauczyła nas jak wykonać świąteczne świeczniki.

Ewa Moga

Przygotowania dzieci w świetlicy do Spotkania Bożonarodzeniowego

"Języczkowe przygody"

14 listopada odbyła się w świetlicy II edycja Recytatorskiego Konkursu Logopedycznego "Języczkowe przygody". Wystąpiło 26 uczniów z klas I-III. Zmagania recytatorów oceniała komisja w składzie: p. Marlena Skrocka-Koc, p. Emilia Matysiak, p. Magdalena Kochańska. I miejsce zajęła Kornelia Gajko kl. III a, II miejsce Pola Nowak kl. II a, III miejsce Maria Rozumska kl. II c. Wyróżnienia dodatkowe: Hanna Krauze kl. I b, Natalia Szawkało kl. I a, Apolonia Piotrowska kl. I c, Maja Putkowska kl. I a. Gratulujemy zwycięzcom.

Ewa Moga

Jesienny Pokaz Mody

23 października odbył się w świetlicy Jesienny Pokaz Mody. Uczniowie klas 1-3 zaprezentowali swoje propozycje strojów na spacery i nie tylko. Dodatkiem do kolorowych strojów były parasolki, kalosze, płaszcze przeciwdeszczowe. Nie zabrakło rekwizytów, które kojarzą się z jesienią, a więc liści, a także warzyw i owoców. Uczniowie z klasy 3b przeczytali nastrojowe wiersze o jesieni.