Nawigacja

 • - Obrazek 1ŚNIADANIA w roku szk.2018/2019

          Rodzice/prawni opiekunowie dziecka zobowiązani są do złożenia w księgowości szkoły pisemnej deklaracji dotyczącej korzystania ze śniadań. Deklaracja_korzystania_ze_sniadan.pdf

  Wpłaty na śniadania przyjmowane będą jedynie przelewem na podane konto szkolne.

  UWAGA! Śniadania będą wydawane w sytuacji deklaracji min. 20 uczestników.

 • - Obrazek 1WYKAZ PODRĘCZNIKÓW na rok szk. 2018/2019

  podreczniki_klasyI-IIISP.pdf

  podreczniki_klasyIV-VIIISP.pdf

  Podrecznki_gimnazjum.pdf

  Przypominamy!

  Podręczniki do religii - zgodnie z zameszczonym wykazem - kupują Rodzice.

 • - Obrazek 1Listy klas I, III i IV

  Listy uczniów klas I, III i IV - zgodnie z nowymi przepisami - są udostępnione w widocznym miejscu na terenie szkoły.

 • - Obrazek 1Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

 • - Obrazek 1Uroczyste pożegnanie uczniów klas III gim.

 •   - Obrazek 1Wycieczka klas V i VI
  Ojców - Kraków - Wieliczka

         W dniach 13-15 czerwca odbyła się wycieczka klas V i VI do najpiękniejszych miejsc Małopolski. Uczniowie mieli okazję podziwiać urocze krajobrazy i jaskinie Ojcowskiego Parku Narodowego, wspaniałe zabytki Krakowa oraz kopalnię soli w Wieliczce. Ciekawostek dotyczących zwiedzanych miejsc oraz  wrażeń nie brakowało. Pogoda i humory wszystkim dopisywały.

  E.  Koc

 • - Obrazek 1Podsumowanie osiągnięć w kl. I i III SP

 • - Obrazek 1Bal III klas gimnazjum

 • - Obrazek 1Spotkanie klas III SP z policjantami - BEZPIECZNE WAKACJE

 • - Obrazek 1Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II


       W dniach 15-16.06.2018 r. w Radzyniu Podlaskim odbył się XXXI Ogólnopolski Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Wzięła w nim udział również delegacja nauczycieli z naszej szkoły.
  Uroczystość przebiegała pod hasłem „Idźmy w przyszłość z nadzieją” i rozpoczęła się Mszą św. w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy, której przewodniczył kardynał Stanisław Dziwisz. Przez ponad 40 lat towarzyszył Ojcu św. w wielu momentach życia i różnych wydarzeniach. Jako naoczny świadek świętego życia Jana Pawła II oraz Jego zatroskania o sprawy moralne i społeczne na całym świecie, wyraził wielką radość z tego, że tak wiele szkół obrało Papieża za Patrona i inspirując się Jego życiem i nauczaniem nie tylko uczą, ale przede wszystkim wychowują młodzież na dobrych obywateli kraju i członków Kościoła. Kardynał modlił się za wszystkie szkoły noszące imię Jana Pawła II o potrzebne łaski dla dzieci i pracujących z nimi nauczycieli.
  W Eucharystii wzięli udział również bp Henryk Tomasik, duchowy opiekun Rodziny Szkół im. Jana Pawła II oraz bp Kazimierz Gurda z Siedlec.
  W dalszej części spotkania odbywającej się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim po wspólnym odśpiewaniu Hymnu Rodziny Szkół im. Jana Pawła II odbyła się część artystyczna, wykład na temat "Wychowanie młodych ludzi do pracy” oraz świadectwo rodziców, których ciężko chore dziecko zostało uzdrowione dzięki modlitwie za wstawiennictwem Ojca św.
  Całe wydarzenie miało na celu propagowanie dziedzictwa Jana Pawła II i integrację społeczności szkół noszących jego imię. 

                                                                                                                                           Barbara Oleksiuk

 • - Obrazek 1Projekt kl IV b

  KAPSUŁA CZASU

 • - Obrazek 1Klasa 1c kibicuje polskiej drużynie. POLSKA GOLA!!!

 • - Obrazek 1Podsumowanie osiągnięć i rozdanie nagród w klasach VII i II GIM.

  Gratulujemy sukcesów smiley

 • - Obrazek 1Podsumowanie osiągnięć i rozdanie nagród w klasach IV-VI

  Gratulujemy sukcesów smiley

 • - Obrazek 1Finał Ogólnopolskiego Konkursu "Papież Słowianin"

         12 czerwca 2018 r. dwie uczennice naszej szkoły zostały zaproszone na uroczystą galę podsumowującą IX edycję Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II "Papież Słowianin”, który został zorganizowany przez Łódzkie Kuratorium Oświaty.
  Aleksandra Oleksiuk kl. III B gim. w finale zajęła IV miejsce i uzyskała tytuł LAUREATA, Maja Kłopotowska kl. II A gim. uzyskała tytuł FINALISTY. 
  Organizatorzy konkursu i zaproszeni goście gratulowali osiągnięć zgromadzonej młodzieży i wyrażali swoje uznanie dla tych uczniów, którzy pomimo wielu innych obowiązków zechcieli pogłębić wiedzę na temat działalności i nauczania tak wspaniałego i zasłużonego dla Ojczyzny Polaka, jakim był św. Jan Paweł II.


  Gratulujemy dziewczętom sukcesu!

   

 • - Obrazek 1Klasy IV na wycieczce

              Dnia 22 i 23 maja 2018 r. uczniowie klas czwartych naszej szkoły wybrali się na wycieczkę w piękny i malowniczy region Polski - Lubelszczyznę. Odwiedzili między innymi Zamek Lubomirskich w Janowcu, rynek i górę Trzech Krzyży w Kazimierzu Dolnym. Dzień zwiedzania uwieńczono rejsem na statku po Wiśle. Następnego dnia zwiedzano Farmę Iluzji w Mościskach. Największe emocje wzbudzały ruchome domki, Krzywe zwierciadła, pływanie na tratwie ( wyścigi) i inne atrakcje. Wszyscy wrócili zadowoleni, choć nieco zmęczeni. W autokarze było wiele konkursów i śpiewu. Opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy klas czwartych - p. J. Szczurowska i p. P. Oleksiuk oraz nauczyciele uczący w tych klasach - p. J. Trocewicz i p. R. Moczulski. Oby było więcej takich krajoznawczych przygód.

 • - Obrazek 1Dzień Podlasia
  XIX rocznica wizyty naszego Patrona Jana Pawła w Drohiczynie

           9 czerwca 2018 r. przeżywaliśmy Diecezjalny Dzień Wspólnoty Wspólnot z Janem Pawłem II pod hasłem "Jesteśmy Napełnieni Duchem Świętym". Po raz pierwszy w takiej formie odbyły się uroczystości upamiętniające rocznicę  pobytu papieża Polaka w Drohiczynie. 19 lat temu Jan Paweł II przewodniczył spotkaniu ekumenicznemu. Delegacja naszych uczniów również wzięła udział w tym spotkaniu.

Mapa

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach
E-mail szkoły: sp3@siemiatycze.eu
Telefon: (85) 655 67 71
Adres szkoły: ul. Gen. Wł. Andersa 4
17-300 Siemiatycze

Galeria zdjęć