Nawigacja

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Wywiadówki

  Informujemy, iż 17 września (wtorek) o godz. 17.00 odbędą się spotkania z Rodzicami. W załączeniu wykaz sal:

  wywiadowki_17.09.2019_r..pdf

 • Spotkanie Młodzieży w Serpelicach

              Uczniowie klas VIII z naszej szkoły wzięli udział w Diecezjalnym Spotkaniu Młodzieży w Serpelicach, które odbyło się 12 września br. pod hasłem ,,Duch Pański spoczywa na Mnie, ponieważ namaścił i posłał Mnie...” Łk 4,18.

  Młodzież wysłuchała katechezy na temat darów i owoców Ducha Świętego i ich znaczenia w naszym życiu oraz uczestniczyła w zebraniu modlitewnym, którego głównym punktem była Msza św. celebrowana przez Biskupa Piotra Sawczuka. Pasterz dziękował wszystkim za przybycie. Wskazał, jak ważny jest krzyż dla chrześcijanina; jako sztandar, pod którym gromadzą się uczniowie Chrystusa i jako ich znak rozpoznawczy. Krzyż przypomina cenę naszego zbawienia, a także wyznacza wszystkim chrześcijanom drogę naśladowania Pana. Biskup przypomniał również obronę krzyży w szkole w Miętnem i Nowej Hucie. Podkreślił, jak bardzo potrzebne są takie spotkania, aby móc poczuć wspólnotę wiary.

  Młodzież miała też okazję potańczyć i spożyć razem posiłek.

  B. Oleksiuk

 • Jadłospis śniadaniowy

  Poniedziałek 16.09.2019: zupa mleczna z makaronem, pieczywo z masłem, dżem, herbata z cytryną.

  Wtorek 17.09.2019: pieczywo z masłem, kiełbasa-parówka z ketchupem, dżem, kawa zbożowa z mlekiem.

  Środa 18.09.2019: kanapka zapiekana z wędliną i serem, herbata z cytryną, jabłko.

  Czwartek 19.09.2019: płatki ryżowe na mleku, pieczywo z masłem, wędlina, warzywa, dżem, herbata z cytryną.

  Piątek 20.09.2019:  jaja w sosie majonezowym ze szczypiorkiem, pieczywo z masłem, serek waniliowy, kakao z mlekiem, soczek owocowy.

 • Uwaga!!!

  Informujemy, iż w trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci, od dnia 13 września 2019 r. teren szkoły jest ogrodzony, a ubytki w ogrodzeniu zostały uzupełnione. Brama główna oraz bramka od ul. Andersa zamknięte będą w godzinach 19.00 - 6.30.

 • Informacja dla Rodziców

  Szanowni Państwo!!!

  Informujemy, że na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 27.08.2019 w sprawie świadectw, dyplomów i innych druków (DZ. U. 2019, poz. 1700), od dnia 6 września 2019 roku wszystkie pokwitowania odbioru dokumentów szkolnych podpisują rodzice dziecka (np. legitymacje szkolne, świadectwa).

 • Bezpieczna szkoła

  W załączniku znajduje się dokument pn. „BEZPIECZNA SZKOŁA. Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i  cyfrowego uczniów” stanowiący zbiór rekomendacji i wytycznych dla dyrektorów szkół i organów prowadzących szkoły. Dokument został opracowany w Departamencie Wychowania i Kształcenia Integracyjnego Ministerstwa Edukacji Narodowej z udziałem ekspertów, po konsultacji z  innymi resortami i instytucjami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo. Zachęcamy do zapoznania się z załączonym materiałem. Można znaleźć go również na stronie internetowej ministerstwa.

  BEZPIECZNA_SZKOLA._Zagrozenia_i_zalecane_dzialania_profilaktyczne_w_zakresie_bezpieczenstwa_fizy.pdf

 • Narodowe Czytanie w szkole

  Już kolejny raz nasza szkoła włączyła się do Narodowego Czytania - akcji popularyzującej czytelnictwo pod honorowym patronatem Prezydenta Andrzeja Dudy. Uczniowie klasy VIII a czytali fragmenty wybitnych utworów należących do kanonu literatury. W tym roku czytane były fragmenty noweli Bolesława Prusa "Katarynka".

  A. Bajena

 • Projekt LO

  11.09.2019 r. w klasach ósmych realizowano zajęcia w ramach projektu, który ma za zadanie przybliżenie kultur różnych krajów uczniom głównie szkól ponadpodstawowych. Projekt odbywa się w LO w Siemiatyczach po raz ósmy. Zajęcia prowadziła w języku angielskim p. Laura z Hiszpanii. Obecni byli również: uczeń z klasy licealnej oraz nauczyciel języka angielskiego naszego liceum.

  H. Lubowicka

 • Narodowe Czytanie

  Narodowe Czytanie 2019 - Nowele Polskie.

 • Marsz Pamięci

  06.09.2019 r. uczniowie klas VIII uczestniczyli w XIX Międzynarodowym Marszu Pamięci Zesłańców Sybiru. Celem tego spotkania jest utrwalanie pamięci o tragicznych losach obywateli polskich zesłanych do Rosji. Część oficjalna odbywała sie przy Pomniku Katyńskim. Następnie uczestnicy marszu przeszli ulicami miasta: ul. Świętojańską, Branickiego i Piastowską do kościoła pw. Ducha Świętego przy ulicy Sybiraków.

  H. Lubowicka

 • Zebranie Samorządu Uczniowskiego

  W dniu 09.09.2019 r. odbyło się zebranie Samorządu Uczniowskiego. Opracowaliśmy plan działań na rok 2019/2020. W tajnym głosowaniu wybraliśmy Zarząd. Do Zarządu  Samorządu  Uczniowskiego  wybrani zostali: Klaudia Borkułak, Martyna Gryciuk, Jakub Szczurowski, Weronika Wasilewska, Szymon Bobiński, Anna Tarasiuk. Do 13.09.2019 r. czekamy na zgłoszenia kandydatów na Przewodniczącego  S.U., wybory odbędą się 20.09.2019 r.

  Samorząd Uczniowski

 • Podręcznik z j. niemieckiego

  Tytuł podręcznika do j. niemieckiego "Und so weiter neu 1".

 • Spotkanie z policjantami

  W dniu 3 września 2019 r. w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły" odbyły się spotkania uczniów kl. I - III z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach - starszym sierżantem Piotrem Niewiarowskim i aspirantem sztabowym Norbertem Szymczukiem. Zaproszeni goście rozmawiali z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci przypomnieli zasady bezpiecznego poruszania sie po drodze i konieczności wyposażenia ubrań i plecaków w elementy odblaskowe. Otwarta postawa funkcjonariuszy policji sprawiła, że uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w pogadankach i ćwiczeniach praktycznych. Spotkanie z policjantami było źródłem zrozumienia zasad świadomego, bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym oraz dostrzegnia istniejących niebezpieczeństw.

 • Wyprawka dziecka do świetlicy:

  1. Blok techniczny biały
  2. Blok techniczny kolorowy
  3. Blok rysunkowy
  4. Zeszyt w linię 16-kartkowy
  5. Zeszyt w kratkę 16-kartkowy 
  6. Wycinanki
  7. Plastelina lub modelina
  8. Mazaki, kredki
  9. Teczka skoroszyt podpisana
  10. 2 ręczniki papierowe
 • Uroczyste rozpoczęcie roku szk. 2019/2020

 • "Przerwany marsz"

  Nasza szkoła w hołdzie wielu pokoleniom dzieci wojny uczestniczy w akcji "Przerwany marsz". Zaprosiliśmy do siebie Tych, których dzieciństwo i edukacja zostały przerwane okrucieństwem II wojny światowej. Chcemy symbolicznie zamknąć ich przerwany marsz do szkolnych klas i pozwolić poczuć się tak, jakby to oni dziś mieli iść do szkoły.

 • 1 września 1939 r.

 • Wpłaty na śniadania

  Wpłaty na śniadania

  w dniach od 01. do 05. każdego miesiąca wyłącznie na konto:

  86 1240 5211 1111 0010 3201 4250

  PEKAO SA O/Siemiatycze

  Koszt śniadań we wrześniu - 38 zł (19 dni)

  Karty odbieramy w księgowości.

  Śniadania będą wydawane od 4 września w godz. 7.15 - 7.55.

 • Wpłaty na obiady

  ​​​Wpłaty na obiady

  w dniach od 01. do 05. każdego miesiąca wyłącznie na konto:

  86 1240 5211 1111 0010 3201 4250

  PEKAO SA O/Siemiatycze

  Koszt obiadów we wrześniu czerwcu (19 dni): 57 zł

  Obiady będą wydawane od 4 września.

  Karty odbieramy w księgowości.

  Odpisy obiadowe należy uzgadniać w księgowości szkoły.

strona:

Mapa

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach
E-mail szkoły: sp3@siemiatycze.eu
Telefon: (85) 655 67 71
Adres szkoły: ul. Gen. Wł. Andersa 4
17-300 Siemiatycze

Galeria zdjęć