• Zajęcia projektowe

Biologia drogą eksperymentu kl. V

A kto powiedział, że na zajęciach logopedycznych i korekcyjno-kompensacyjnych realizowanych w ramach projektu musi być nudno. Powrót do nauki stacjonarnej po feriach. Jest super!

Marlena Skrocka-Koc

Klubik matematyczny

Uczniowie uczęszczający na zajęcia Klubiku Małego Matematyka klas I - III naszej szkoły wspaniale uczą się i bawią przed nową tablicą interaktywną. Ciekawe quizy, teleturnieje i emocjonujące labirynty pomagają opanować wiele umiejętności matematycznych.

Uczniowie na zajęciach Klubiku Małego Matematyka klas I-III prowadzonych w naszej szkole w ramach projektu naszego miasta, używają klocków LEGO także do nauki.

„Poznaję świat" zajęcia z j. angielskiego kl. I - III

„Zdobywcy wiedzy" zajęcia rozwijające kompetencje cyfrowe uczniów, klasy IV - VIII

Bransoletki na terapii ręki

Pomysł tworzenia bransoletek, pierścionków, gumek do włosów rozwinął się na zajęciach terapii ręki. Uczniowie rozwijali motorykę, ćwiczyły cierpliwość i nauczyły się czegoś nowego. Z okazji Walentynek dzieci mogły sprawić komuś prezent, taki bardzo wyjątkowy bo własnoręcznie wykonany, prosto z serca.

K. Nayda

Zajęcia socjoterapeutyczne

To co znajduje się za nami i to co znajduje się przed nami jest drobnostką w porównaniu z tym, co jest w nas. Ralph Waldi Emerson

• Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach